Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

O nás

 SneakerStudio je multibrandový concept store, který se nachází v historické části Krakova – na Kazimierzi. Starý činžovní dům, neotřelý interiér a pečlivě vytříděné výrobky propůjčují místu svůj ráz.

 

 

 Na konci roku 2016 byl obchod rozšířen o nové prostory v přímém sousedství „za zdí” - SneakerStudio Women. Projekt je určen pouze pro dámy! Nezapomněli jsme ani na Vaše dítka, pro které jsme vytvořili zónu určenou jenom pro ně - SneakerStudio Kids.

 

 

 Obchod spolupracuje pouze s ověřenými výrobci a ručí za nejnovější sortiment, včetně limitovaného "must-have." Naše nabídka obsahuje pouze vybrané modely mnoha známých značek, u kterých stavíme na nadčasovost vzorů, funkčnost, přírodní materiály a originální řešení. Neustále sledujeme nové trendy, aby naše výrobky prezentovaly aktuální světovou scénu sneakers!

 

 Náš obchod je plný života a pozitivní energie, poskytuje prostor kreativním a otevřeným zákazníkům. Pro naše lidi je nadšení z jejich práce prioritou. Kromě obvyklého prodeje pořádáme různé akce, na které zveme výjimečné hosty z hudební, módní nebo sportovní branže. Účastníme se prestižních veletrhů s obuví v tuzemsku a v zahraničí. Rádi podporujeme různé kulturní akce.

 

 

 

 

 

 

 

FB: https://www.facebook.com/SneakerStudioCOM

INSTA: @sneakerstudio_com

 

 

 

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel