O nás

 SneakerStudio je multibrandový concept store, který se nachází v historické části Krakova – na Kazimierzi. Starý činžovní dům, neotřelý interiér a pečlivě vytříděné výrobky propůjčují místu svůj ráz.

 

 

 Na konci roku 2016 byl obchod rozšířen o nové prostory v přímém sousedství „za zdí” - SneakerStudio Women. Projekt je určen pouze pro dámy! Nezapomněli jsme ani na Vaše dítka, pro které jsme vytvořili zónu určenou jenom pro ně - SneakerStudio Kids.

 

 

 Obchod spolupracuje pouze s ověřenými výrobci a ručí za nejnovější sortiment, včetně limitovaného "must-have." Naše nabídka obsahuje pouze vybrané modely mnoha známých značek, u kterých stavíme na nadčasovost vzorů, funkčnost, přírodní materiály a originální řešení. Neustále sledujeme nové trendy, aby naše výrobky prezentovaly aktuální světovou scénu sneakers!

 

 Náš obchod je plný života a pozitivní energie, poskytuje prostor kreativním a otevřeným zákazníkům. Pro naše lidi je nadšení z jejich práce prioritou. Kromě obvyklého prodeje pořádáme různé akce, na které zveme výjimečné hosty z hudební, módní nebo sportovní branže. Účastníme se prestižních veletrhů s obuví v tuzemsku a v zahraničí. Rádi podporujeme různé kulturní akce.

 

 

 

 

 

 

 

FB: https://www.facebook.com/SneakerStudioCOM

INSTA: @sneakerstudio_com

 

 

 

Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti SneakerStudio používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. SneakerStudio může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
Close
pixel