Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Dámské Žabky

499 výrobků

Dámské pantofle jsou opravdové must-have letních outfitů. Bez ohledu na to, jestli plánujete odpočinek na pláži nebo pod stanem uprostřed lesa, tento typ obuvi nemůže ve vašem zavazadlu chybět. Pantofle jsou také neodmyslitelným společníkem na plovárně, kdy je nezbytné mít je u sebe z bezpečnostních důvodů a jako ochranu před infekcí. V současnosti ovšem trendy a inovativní nápady top značek přesahují schémata a z pantoflí se čím dál častěji stává také důležitá součást ležérních kreací. Pantofle v streetwearových kombinacích? S návrhy z nabídky obchodu SneakerStudio to je nyní možné!


Proč milujeme pantofle?


Pantofle si asi všichni spojujeme s pohodlím během letních, slunečných dnů. Odhalená chodidla se rovnají maximální svobodě a záruce nejlepší ventilace, když nebeská výheň pálí. Nedokážeme si představit procházku po pláži, aniž bychom je měli na nohou, protože nás chrání před horkým pískem a v něm skrytými ostrými předměty. Nezpochybnitelnou předností obuvi tohoto typu je také to, že si ji můžeme rychle obout a zout bez nutnosti trápit se s obtěžujícím zapínáním.


Jaké pantofle si vybrat ke svým outfitům?


Pantofle mají velký potenciál, což si dokonale uvědomují návrháři světových značek, kteří z nich činí silný akcent svých kolekcí. Módní domy, jako Gucci a Louis Vuitton, ale i sportovní značky navrhují moderní varianty této obuvi. Dokonalý příklad představuje v Polsku dobře známá značka Kubota, která díky skupině přátel zažívá v současnosti skutečnou renesanci.


Pantofle budou vypadat dobře s jednoduchou tunikou nebo maxi šaty. Dobrý nápad je také zkombinovat je s ohrnutými džínsy, volným tričkem a objemnou taškou nebo se šortkami a přiléhavým tričkem. Jak je vidět, při tvorbě dokonalé kombinace nás omezuje jen naše představivost, protože pantofle jsou dostupné v mnoha různých verzích pro každou příležitost!


Nenechte se svést zdánlivou nepodstatností pantoflí!


Může se vám zdát, že pantofle jsou málo podstatná součást šatníku, jejímuž výběru není nutné přikládat přílišnou váhu. To je velká chyba, protože boty tohoto typu v sobě skrývají obří potenciál. I když se to možní nezdá, mohou toho ve vašem stylu hodně změnit, a především ovlivňují vaše pohodlí. Velký význam bude tedy mít skutečnost, jaký model dámských pantoflí si vyberete. Než se rozhodnete pro nákup, porovnejte dostupné možnosti a zamyslete se, co od bot tohoto druhu požadujete. Stále se vám zdá, že pantofle jsou prostě pantofle a není v tom žádná filozofie? V takovém případě se přesvědčte, jaké modely na vás čekají v našem obchodě!


Velké oblibě se na příklad těší kožené dámské pantofle. V nabídce SneakerStudio tvoří většinu těchto modelů výrobky známé německé značky Birkenstock. Představují dokonalé řešení pro každou ženu, které záleží na pohodlí v módním a vkusném provedení. Dámské kožené pantofle jsou totiž vyrobené z vysoce kvalitní kůže, což se odráží v jejich dlouhé životnosti a vysoké odolnosti při nošení v jakýchkoliv podmínkách. Můžeme od takových bot požadovat ještě něco navíc? Samozřejmě – estetický vzhled. A pantofle z naší nabídky ho mají! Přestože jde jednoduše o praktickou obuv zajišťující pohodlí během horkých dnů, nemůže jim v otázce vzhledu nikdo nic vytknout. Skvěle zapadnou do outfitů složených z džínsů, lehkých triček nebo jarních šatů. Nemusíte se bát, že se tyto prvky budou bít se sportovním charakterem obuvi. Kožené dámské pantofle totiž představují především vkusné řešení!


Najděte své pantofle v SneakerStudio.cz


Hledáte pantofle pro každou příležitost? Seznamte se s nabídkou našeho e-shopu. Najdete tu konkrétně jak elegantní dámské pantofle, tak i sportovní modely, které se skvěle hodí na bazén nebo na pláž. Ne bez důvodu se světově proslulé značky předhánějí v čím dál atraktivnějším designu a technologiích zajišťujících zvýšenou úroveň pohodlí. Pantofle jsou konec konců obuv, jejíž roli bychom neměli bagatelizovat!


Prohlédněte si také dámské tenisky, sportovní boty a sandály.

Filtrování
Producer
Pohlaví
Rozměr
Price ranges
Model
1
z
13

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel