Dámské Sportovní Boty

Počet nalezených výrobků: 374

Kdysi jsme si je spojovali výhradně se sportovním outfitem, dnes dámské sportovní boty proměnily podobu streetwearu a staly se silným akcentem ženských outfitů pro každý den. Díky jejich obří různorodosti se jen málokdo zastaví u jednoho páru! Můžete je úspěšně kombinovat dokonce se šaty, což dokonale vystihuje, nakolik univerzální tato obuv je. Seznamte se s její historií a zjistěte, jaké modely dámských sportovních bot jsme si pro vás připravili ve SneakerStudio.


Dámské sportovní boty — proč je milujeme?


Sportovní boty dámské pocházejí z basketbalových hřišť. Gumová podrážka měla basketbalistkám zajistit bezchybnou přilnavost k podkladu a zakončení z tuhého plátna mělo zpevňovat kotníky. Navíc, lehkou obuv nosili na cvičení také vojáci a lehcí atleti v době 2. světové války. Už tyto dva aspekty ukazují na to, že za vznikem těchto oblíbených bot musela stát potřeba zajistit maximální pohodlí jejich uživatelům.


V současnosti se využívání dámských tenisek neomezuje jen na cvičení v tělocvičně nebo terénu: staly se totiž jedním z nejdůležitějších poznávacích znamení streetwearové módy. Ženy s jejich pomocí narušují kancelářský dress code, protože v souladu s nejnovějšími trendy jsou tenisky mile viděny i v poloformálních kombinacích.


Jaké dámské sportovní boty si vybrat?


Díky oblibě, jíž se těší dámské sportovní boty, na trhu najdeme nejen prostou klasiku. Můžeme mrknout na návrhy známých výrobců, které jsou dostupné také v našem obchodě. Díky péči o detaily a využití moderních technologií si každá žena může užívat jejich nebývale dlouhou životnost a uživatelské pohodlí. V současnosti jsou hitem ve streetwearovém stylu bílé dámské sportovní boty, které si dámy berou jako k džínsům, tak k elegantním kalhotám.


Vícebarevné modely se zábavnými potisky se zase hodí pro méně oficiální příležitosti, jako je víkend s přáteli. Klasické dámské tenisky budou vypadat dobře ve spojení se šaty, díky čemuž se nemusíte vzdávat dívčího vzhledu na úkor volnosti a pohodlí.


Výjimečné potisky a bohatství barev


Dámské tenisky jsou (pravděpodobně) nejuniverzálnějším druhem obuvi mezi sportovní obuví. S ohledem na různorodost tvarů, barev a textur je snadno začleníte do outfitu ve vybraném stylu. Nezávisle na tom, jaké oblečení ukrývá váš šatník, dámské tenisky dokonale doplní vaše outfity pro všechny příležitosti. Mezi návrhy, které na vás čekají v sortimentu našeho e-shopu, najdete jak elegantní modely z kůže nebo semiše, tak i ty skládající hold pouliční módě.


Na první pohled by se mohlo zdát, že všechny sportovní boty vypadají stejně. Je to tvrzení pravdivé v tom, že skutečně od doby, kdy vznikly první boty tohoto typu, se jejich tvar prakticky nijak výrazněji nezměnil. Důrazně ovšem musíme podtrhnout, že se výrazně vyvíjel design tohoto typu obuvi. Díky tomu především v dámských kolekcích pozoruje skutečnou přehršel vzorů, barev a látek, z nichž se tyto produkty vyrábějí. Jde o skvělé řešení pro ženy hledající dokonalé spojení mezi pohodlím a elegancí.


Světové značky dodávající na trh obuv tohoto typu si moc dobře uvědomují různorodost vkusu svých spotřebitelek. Odtud se bere tak obrovský výběr, co se potisku dámských tenisek týče. Na jedné straně v našem obchodě najdete modely zcela bez vzoru, udržující si tlumené barvy, které díky své všestrannosti skvěle doplní jakoukoli ležérní kreaci. Na druhé straně vám nabízíme boty ozdobené módními motivy. Nadčasová šachovnice? Ženské leopardí vzory? Odkazy na popkulturu? Nebo ještě něco úplně jiného? Jen na vás záleží, jak sportovními botami zpestříte své outfity.


Dámské tenisky v SneakerStudioPokud hledáte dámské tenisky, které vám dovolí vyjádřit se, rozhodně se seznamte se sortimentem obchodu SneakerStudio. Díky modelům legendárních značek Converse a Vans si nejen zajistíte maximální pohodlí, ale také budete manifestovat hodnoty, s nimiž se každý den ztotožňujete.

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel