Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Dámské Tenisky

1353 výrobků

Módní a pohodlné. Přestože jsou sportovní, jsou velice stylové (i když mnozí se domnívají, že to právě ovlivňuje sportovní look!). Dámské tenisky miluje většina žen, protože v sobě spojují jedinečný design s nadpozemským pohodlím. Lze si je obout téměř ke všemu. To vše s ohledem na skutečnost, že je současná móda velice otevřená vůči různorodosti, a kombinace sportovních a elegantních akcentů je jedním z nejžhavějších trendů. Přesvědčte se sama. Zjistěte, jaké modely jsme si pro vás připravili v této kategorii!


Když jde originalita ruku v ruce s pohodlím


Mnozí lidé tvrdí, že dámské tenisky v sobě spojují vše, čím by se měly vyznačovat dokonalé boty. Těmto botám rozhodně nelze upřít vysokou úroveň pohodlí, která zde sehrává klíčovou roli. Tím, co je důležité v případě tenisek, je také jejich různorodost. Největší giganti a spousta jiných renomovaných značek neustále vypouštějí nové modely, které se trefují do vkusu jejich milovníků. Díky tomu máme možnost bohatého výboru. V závislosti na našich individuálních preferencích můžeme vsadit na neutrální návrhy nebo ty charakterističtější, které zdůrazňují dynamiku každého outfitu.


Inovativní styl od těch nejlepších ve svém oboru


Není tu řeč jen o předních hráčích, jako jsou např. adidas, Puma, Nike, Reebok. Označení nejlepší si zaslouží i ostatní velké značky, konkrétně Vans, Converse, Fila, Asics a spousta dalších, jejichž bohatá historie a touha rozvíjet se zajistily, že si dnes můžeme užívat jejich spolehlivé výrobky. Modely dostupné v této kategorii jsou vyrobeny jak z odolné přírodní kůže, tak i z velice moderních a prodyšných látek, které se přizpůsobují tvaru chodidla. Každý návrh se vyznačuje nejen inovativním stylem, ale především dokonalou konstrukcí, která ovlivňuje dříve zmíněný komfort chůze.


Třešnička na dortu aneb Role tenisek v každém outfitu


O tom, že dámské tenisky jsou dokonalé v případě většiny módních kreací, vědí všichni, včetně největších hvězd show byznysu po celém světě. Dokonale to dokazuje např. Ariana Grande, která si bere oblíbené reeboky k šatům a overalům.


I když jsou tenisky zcela správně považovány za sportovní boty, je jejich využití mnohem širší. Využijete je totiž nejen u oblečení určeného na cvičení. Přímo naopak – jejich nejrozšířenější roli představuje doplňování každodenních, lifestylových outfitů. Právě proto jsou dámské tenisky všudypřítomné. Zpozorujete je v ulicích velkých měst i malých městeček, na chodidlech starších i mladších žen. Těžko se tomu divit – je to velice pohodlný druh bot, který zároveň vypadá skvěle.


Je to nutné říci přímo – dámské tenisky se hodí ke všemu. Jaký je váš oblíbený nápad na jejich zapojení do vašeho každodenního stylu? Některé dívky zůstávají věrné streetwearu a kombinují je s volnými kalhotami, tepláky, hoodies mikinami nebo designovými tričky. Jiné chtějí zdůraznit svou ženskou stránku, proto na zásadě kontrastu kombinují tenisky se šaty a krátkými sukněmi. Další si z těchto sportovních bot vytvořily prostředek k vyjádření vlastního, individuálního stylu.


Světové značky totiž dodávají tenisky nejrůznějších typů. Díky tomu každá žena najde model dokonale vyhovující jejímu vkusu. Nezávisle na tom, jestli jste fanynka stylu rock, urban, preppy, classic, rebel nebo jakéhokoliv jiného – obuvničtí giganti se postarali o to, abyste měla z čeho vybírat. Jejich výrobky na jedné straně skvěle doplní vaše módní outfity, na druhé vám budou sloužit po mnoho sezón. Vyznačují se totiž výjimečně příznivými užitnými vlastnostmi. Zůstávají odolné vůči intenzivnímu používání a jeho náročným podmínkám. To vše díky použití vysoce kvalitních materiálů a péči i o ty nejmenší detaily!


Přesvědčte se, že dámské boty dostupné na SneakerStudio.cz obohatí nejeden ženský outfit. Vzhůru do práce!

Filtrování
Producer
Pohlaví
Rozměr
Price ranges
Model
1
z
34

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel