Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Dámské kraťasy

184 výrobků

Novinky


Kraťasy pro aktivní ženy


V naší nabídce najdete mimo jiné dámské šortky adidas – tato kultovní značka zajišťuje pohodlí během každodenních aktivit díky vysoce kvalitním materiálům používaným při výrobě. Modely dostupné v SneakerStudio se vyznačují dynamickým, moderním vzhledem. Stejně zajímavou volbu představují dámské šortky Puma dostupné v různých barevných verzích. Fanynky originálních vzorů a potisků určitě zaujmou modely této německé značky. V ideologii tohoto výrobce jsou kraťasy ve stylu boyfriend projevem stírání hranice mezi uměním a módou.


Barevný svět kraťasů


V našem e-shopu najdete dámské kraťasy v každé vysněné barvě. Na jedné straně můžete samozřejmě vsadit na osvědčená řešení v podobě černých šortek. Ty se budou skvěle hodit k jakémukoliv dalšímu oblečení, a vy díky tomu nebudete muset trávit hodiny přemýšlením o tom, co si obléknete. V sortimentu SneakerStudio jsou dostupné také kraťasy kombinující černou a bílou. Díky takovémuto snoubení je lze bez problému sladit s jinými částmi šatníku a vytvořit nevšední outfity.


Kraťasy se nosí ale nejčastěji za okolností, které nevyžadují gala barevnost. Zde tak vládnou všechny barvy duhy! Zadovádějte si s oranžovou nebo tyrkysovou. To jsou barvy, které se hodí na pláž, ale i do tělocvičny. Dovolte, aby šortky zpestřily vaše modely a přitáhly k vám četné pohledy.


Pohodlí každý den i v tělocvičně


Známí výrobci se postarali o to, aby v jejich kolekcích kraťasů pro ženy nechyběly modely, které se budou skvěle hodit pro každodenní nošení i výpravy do přírody. Milovnice kraťasů se jich nemusí vzdávat ani během chladnějších dnů – mohou si pod ně obléct leginy, které se skvěle osvědčí během joggingu. Intenzivní cvičení není v takových kraťasech žádný problém, protože dobře zpracovaná technologie vnějšího odvádění vlhkosti zajišťuje pocit pohodlí a svobody. Dámské kraťasy dostupné v našem obchodě jsou zárukou pohodlí, které si můžete dovolit!


Sportovní dámské kraťasy v našem obchodě tedy mají dvojí využití. Zaprvé se skvěle hodí ke zmíněnému cvičení. Zadruhé je můžete využít v rámci ležérních outfitů. Ve spojení s krátkým tričkem vám zajistí pohodlí během horkých dnů, a zkombinované se širokou mikinou umožní dosáhnout atraktivního efektu kontrastu. Jejich obrovskou předností je to, že k nim snadno zvolíte boty. Dámské kraťasy budou vypadat stejně dobře ve spojení s teniskami, balerýnami i sandálky.


I když většina dámských kraťasů dostupných v sortimentu SneakerStudio jsou sportovní modely, našlo se tu místo i pro lifestylové varianty. Pokud vám ve skříni chybí džínové dámské kraťasy, nastala skvělá příležitost tento nedostatek napravit. Kraťasy z naší nabídky vám umožní vytvořit zajímavé outfity pro každý den a rozmanité okolnosti.


Dámské kraťasy v SneakerStudio


Přestože se k nošení kraťasů hodí jen pár měsíců v roce, neměla byste zapomenout na to doplnit svůj šatník i o ně. Jde o výjimečnou součást oblečení, bez které nelze strávit léto. Postarejte se tedy o vlastní pohodlí a při té příležitosti ukažte světu své nohy! V nabídce obchodu SneakerStudio na vás čekají sportovní kraťasy, které reagují na potřeby i těch nejnáročnějších uživatelek.

Filtrování
Producer
Pohlaví
Rozměr
Price ranges
Model
1
z
5

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel