Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Dámské mikiny

586 výrobků

Novinky


Dámské mikiny: kde se pohodlí snoubí se stylem


Dámské mikiny se na první pohled od těch pánských příliš neliší. Udržují si oversize střihy a univerzální vzory. Cvičené oko si ale povšimne, že se ženským potřebám přizpůsobila nejen tabulka velikostí. Jako příklad mohou posloužit výrobky z dámské kolekce Puma, které se vyznačují odvážnou barevností a jemným dotykem vzdušných, a zároveň teplých látek.


Velké oblibě se mezi spotřebitelkami těší také modely od Levi's®, s jemným střihem a minimalistickým designem. Všechny tyto modely úspěšně pojí atraktivní vzhled a slibují pohodlí. Maximální komfort zajišťují mimo jiné mikiny od adidas Originals, široké, teplé a měkké na dotyk, dokonalé pro večerní procházky po městě.


Dámské mikiny s kapucí odvážných značek


Kromě výše zmíněných výrobců náš e-shop nabízí také mikiny značky Converse. Podobně jako modely jiných se vyznačují atraktivními návrhy a praktickými vlastnostmi. Za jejich odolnost zodpovídají vysoce kvalitní materiály a péče o detaily během výroby. V SneakerStudio si můžete vybírat z dámských mikin s kapucemi, propínacích modelů a těch jednoduchých, přetahovaných přes hlavu. V SneakerStudio každá žena najde variantu dokonale vyhovující jejímu individuálnímu vkusu a potřebám.


Vyberte si svůj model!


Jedna mikina není jako druhá. V našem obchodě najdete tak široký výběr těchto součástí šatníků, že vás okamžitě napadne milion nápadů, jak je všechny adaptovat pro potřeby vlastního stylu. Pokud jste milovnice streetstylu, určitě vás okouzlí jemný styl hoodies.


Velké oblibě se těší na příklad varianty přetahované přes hlavu. Některé se vzhledem přibližují sportovním svetříkům. Jiné se skvěle hodí na cvičení. Další pak bezchybně doplní ležérní outfity. Bez ohledu na jejich střih umožní vytvořit poloformální a ležérní modely. Jinou častou volbou mezi ženami je měkká, propínací dámská mikina.


Jde o velice praktickou variantu této součástí oblečení, protože nám dobře poslouží v jakýchkoliv podmínkách. Stačí ji rozepnout, abychom se trochu ochladili, a zapnout, abychom zadrželi více tepla. Nezanedbatelně to také ovlivňuje estetický vzhled outfitu. Pokud chcete dosáhnout minimalistického looku, můžete se zapnout až po krk a sjednotit tak barvu svého modelu. Pokud vám ale záleží na zdůraznění jeho bohatosti a různorodosti, rozepněte mikinu a vystavte tričko nebo podprsenku, které nosíte pod ní. Experimentujte dle libosti!


Dámská mikina pro každou ženuDámská mikina je nezbytnou součástí šatníku každé milovnice fyzických aktivit. Proto se rozhodně seznamte s nabídkou našeho obchodu a vyberte si modely, které nejlépe odpovídají vašemu vkusu.

Filtrování
Producer
Pohlaví
Rozměr
Price ranges
Model
Druh
Druh mikiny
1
z
15

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel