Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Dámské plavky

19 výrobků
Každá žena ví, že v dobře vybaveném šatníku by nemělo chybět přinejmenším několik plavek. Na jedné straně potřebujete přece variantu na bazén. Na straně druhé se vám budou hodit bikiny, ve kterých uděláte oslňující dojem na pláži. A pokud budete k moři chodit každý den dovolené, nebudete se přece ukazovat každý den ve stejném oblečení. Musíte si tedy opatřit alespoň několik atraktivních variant. Naštěstí v sortimentu SneakerStudio na vás čeká široký výběr plavek. Podívejte se, co pro vás máme!


Dámské plavky na bazén


Plavání je jedna z nejlepších sportovních disciplín, pro které se můžete rozhodnout. Těžko byste našly jinou aktivitu, která by do té míry rozvíjela vlastně všechny svaly těla. Navíc – návštěva bazénu od vás nevyžaduje žádné profesionální vybavení za spoustu peněz. Stačí si koupit plavenku, nasadit brýle a samozřejmě plavky.


Plavky na bazén jsou obvykle jednodílné plavky. Ukazuje se, že jsou rozhodně praktičtější než bikiny, u kterých jasně převažují estetické vjemy. Zaručují vám neuvěřitelné pohodlí během pohybové aktivity v bazénu. Nemusíte mít strach, že se vám jednodílné plavky sesunou během plavání a odhalí intimní části těla. Něco takového by se ovšem mohlo stát v případě dvoudílných plavek. Proto si ty poslední oblékejte spíše v situacích, kdy neprovádíte prudké pohyby.


Praktické plavky na bazén


Sportovní plavky, které najdete v naší nabídce, jsou vyrobeny z vysoce kvalitních syntetických materiálů. Díky tomu zůstávají pružné a odolné proti všem mechanickým poškozením, jako jsou prodření, o které není třeba během návštěvy akvaparku nouze. Plavky od renomovaných sportovních značek jsou odolné výrobky, které vám budou sloužit po nejednu sezónu. To není vše – jejich návrháři si moc dobře uvědomují, že v současnosti nestačí dodávat na trh čistě užitné zboží. Musejí mít i atraktivní design. A právě takové dámské plavky na vás čekají v sortimentu SneakerStudio. Najdete mezi nimi modely holdující minimalismu – udržující si homogenní barevnost, ozdobené výhradně logem značky – stejně jako varianty, které oku lahodí o trochu více: s estetickým, často zábavným potiskem nebo motivy odkazujícími na retro módu.


Plavky na pláž


I když se sortiment našeho e-shopu nepochybně vyznačuje sportovním charakterem, našlo se v něm místo i pro o něco méně praktické, ale fantastické modely bikin. Dvoudílné plavky představují povinnou součástí dovolenkové výbavy. Bez nich bychom si jen těžko dokázaly představit odpočinek u moře nebo jezera. Zaručí vám rovnoměrné opálení, když omezí neopálená místa na minimum. Jednodílné plavky by vám naopak nedovolily vystavit slunci břicho nebo záda. Na pláži vypadají rozhodně nejlépe správně zvolené bikiny.


V našem sortimentu jsou dostupné vysoce kvalitní kalhotky a s nimi sladěné podprsenky, které se skvěle hodí pro odpočinek u vody. V dokonalé míře spojují funkčnost s estetickými přednostmi.


Dámské plavky v SneakerStudio


V nabídce našeho eshopu najde každá žena plavky vyhovující jejímu vkusu. Mezi modely renomovaných značek, jako je adidas, Moschino nebo Champion, jsou dostupné jak atraktivní dvoudílné plavky, tak praktické jednodílné modely. Vyberte si ty své už dnes!

Filtrování
Producer
Rozměr
Price ranges
Model

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel