Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Dámské zimní bundy

82 výrobků

Zimní plískanice a mráz se blíží. Než se záporné teploty stanou definitivně součástí naší každodennosti, vyplatí se vybavit teplou, zimní dámskou bundou, která zahřeje a ochrání před proměnlivou teplotou, vlhkostí a pronikavým mrazem. Zjistěte, jaké modely jsme si právě pro vás připravili v SneakerStudio!


Oděvní značky, s nimiž spolupracujeme, sebevědomé a plné inspirujících nápadů, dbají nejen na praktický charakter prezentovaných modelů, ale, především, pilně sledují měnící se trendy a nabízejí tak dámské zimní bundy, díky nimž vytvoříte konzistentní outfit.


Dámské zimní bundy z přírodního peří


Když už přechodná dámská bunda nechrání před pronikavým chladem, vyplatí se opatřit si teplý model, který zajistí odpovídající teplotní komfort nezávisle na měnících se atmosférických podmínkách. V nabídce našeho eshopu najdete elegantně střižené dámské bundy, které skvěle zvýrazní vaši postavu. Mezi našimi nabídkami najdete na příklad dámské zimní bundy Levi's, pro něž je charakteristický spíše krátký střih sahající maximálně k bokům.


Atraktivně s tím kontrastuje jejich vysoký límec chránící před větrem. Péřová bunda bezchybně udržuje vysokou tělesnou teplotu během mrazivých dnů. I tento design holdující retro módě nabízí výrobce The North Face. Modely navržené touto značkou důsledně spojují řešení načerpaná ze světa módy, zahalená do moderní formy, přímo z komunity streetwear.


Funkční a designové dámské zimní bundy


Dámské zimní bundy, které najdete v obchodě SneakerStudio, se osvědčí jak během mrazivých, suchých dnů, tak během vlhkých, deštivých rán. Zaručí vám teplotní komfort a ochranu před vlhkostí. A když zimní počasí ukáže svou laskavější tváří, zajistí vám komfort každý den.


V našem sortimentu dostupné zimní dámské bundy perfektně spojují nejdůležitější funkce svrchního oděvu, když uživatelkám poskytují teplo a pohodlí. Na druhé straně — dodávají tón outfitu, když z něj činí o něco uvolněnější volbu pro každý den.


Do vašich rukou dáváme výrobky nejrenomovanějších výrobců oděvů na světě. Známky značky jsou zárukou vysoké kvality provedení, a také využití vysoce kvalitních materiálů. To je o to podstatnější, když dámské zimní bundy patří do kategorie zboží, které si nemusíme kupovat každou sezónu. Pořádný model, podobně jako vysoce kvalitní dámské kalhoty poslouží hezkých pár let, a to v dokonalém stavu.


Pokud vám záleží právě na takovém výrobku, rozhodně se seznamte s naší nabídkou péřových bund pro ženy.


Zimní dámská bunda — jak si vybrat dokonalý model?


Při hledání dobré dámské bundy na zimu si musíte odpovědět na otázku: v jakých podmínkách ji budete nejčastěji používat. Jeden model není stejný jako druhý. Bude se vám hodit jak městská bunda: pohodlná, chránící před měnící se teplotou, tak dámská zimní bunda pro zvláštní příležitosti, která se univerzálně přizpůsobí všem outfitům.


Největší předností té první bude nepromokavost a odolnost. V případě druhé — klíčovou roli hraje estetika. Pokud vyrazíte na zimní procházku, vyberete si model performance, sportovního střihu. Při hledání outfitu do práce nebo na večeři v elegantní restauraci si obléknete univerzální model, který podtrhne sportovní charakter vašeho modelu.


Dobrý nápad je opatřit si dámskou zimní bundu, která spojuje obě zmíněné hodnoty. V naší nabídce najdete spoustu takovýchto nabídek. Jde o modely, které se vyznačují všestranností a dobře si vedou v různých situacích. O jejich univerzálnosti rozhoduje třeba výrazná barevnost, obvykle si udržující jeden dominantní odstín, a také klasické střihy. Narušte šeď mrazivých dnů. Naše dámské bundy na zimu jsou dokonalou volbou pro ty, kdo hledají něco nevšedního.


Zimní bunda pro každou ženu — jen v SneakerStudio


V nabídce našeho eshopu najdete atraktivní modely dámských zimních bund, které se trefí do vkusu každé ženy.


Díky jejich univerzálnímu střihu, jednoduché, sportovní formě a modernímu designu dámské zimní bundy zdůrazňují ležérní outfit a okoření formální look. Zároveň zaručují pohodlí, když chrání uživatelky před chladem a srážkami. Jde o výrobky známých značek, jako jsou  Carhartt WIPFilling Pieces a Columbia, jejichž návrháři si uvědomují požadavky a vkus současných spotřebitelek. Dámské zimní bundy dostupné v sortimentu SneakerStudio trefně reagují na potřeby aktivních a módních žen. Přesvědčte se sama, co jsme si pro vás připravili.

Filtrování
Producer
Pohlaví
Rozměr
Model
Druh
Druh mikiny
1
z
3

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel