Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Šaty

53 výrobků

Většina z nás určitě bude souhlasit, že šaty jsou nejženštější součástí šatníku. Jde o jeden z mála kusů oblečení rezervovaný výhradně pro jedno pohlaví. Mikiny, trička, kalhoty, a dokonce i obleky mohou nosit jak dámy, tak pánové. U šatů tomu tak spíše není. Mimo jiné právě proto se vyplatí vybavit svůj dámský šatník více než jedním modelem šatů. V obchodě SneakerStudio vám nabízíme několik variant šatů, které – což by vás nemělo překvapovat – vypadají dokonale ve spojení s teniskami.


Dámské sportovní šaty v SneakerStudio


V dámské módě sehrávají šaty obří roli. Po staletí umožňují zdůraznit nejen ženské přednosti, ale také společenské postavení. Modely dostupné v našem eshopu jsou ztělesněním městského stylu – uvolněného a přehnaně výrazného. Stačí uvést, že se v našem sortimentu ocitly šaty Puma pocházející z řady Fenty Rihanna, která je přece proslulá extravagantními řešeními. Skvěle se hodí pro teplé dny, umožňují odhalit nohy a zdůrazňují pas. Díky různým barevným variantám a zakončení volánem se v nich bude každá žena cítit smyslně.


Elegantní šaty v SneakerStudio


Jinou možnost představují šaty adidas. Ty se od modelů Pumy poněkud liší. Především se vyznačují rozhodně oficiálnějším charakterem. I přes sportovního ducha si je bez problému můžete vzít na sebe do školy nebo do kanceláře. V sortimentu SneakerStudio najdete dámské šaty vyznačující se dlouhým a dosti přiléhavým střihem. To samozřejmě umožňuje atraktivně zdůraznit tenisky doplňující outfit. V kombinaci s takovými šaty budou skvěle vypadat především boty s dosti masivní siluetou. Dosáhnete tak kontrastního efektu. Abyste to ještě prohloubila, vsaďte na odlišné barvy obou prvků – na příklad černé šaty a bílé tenisky. Obří efekt je zaručený!


Dámské šaty pro jakoukoliv příležitost


V nabídce našeho eshopu najdete šaty pro libovolné příležitosti. Dostupné tu jsou jak čistě sportovní, tak i elegantnější modely. Díky tomu se v SneakerStudio obléknete na uvolněnou procházku, na rande i do školy. Výrobce dámského oblečení se předhánějí v čím dál efektnějších návrzích šatů. Plodem toho jsou rozmanité výrobky reagující na diferencované potřeby současných spotřebitelek. Mají na výběr nejen z minimalistických návrhů jednoduchých šatů nad kolena, ale také barevné, „pytlovité“ šaty více připomínající topy. Takovou lahůdku si pro své zákaznice připravila na příklad značka Iceberg.


Co si obléci k šatům?


Šaty jsou velice pohodlná a zároveň efektní součást šatníku. V létě je stačí hodit na sebe a jste připravená vyrazit. No, skoro. Ještě se vám k tomu přece budou hodit nějaké boty. A tady vstupují do hry tenisky. Přímo fantasticky ladí se vzdušnými střihy šatů. Hůře si nepovedou ani klasické kecky. To je obuv, která dokonale naruší jednorozměrný charakter šatů a dodá vašemu outfitu rebelský prvek. Za takový look by se nemusely stydět ani hvězdy hudební scény!


Nepochybně nejdůležitější součástí šatníku tak jsou v případě navrhování modelů se šaty v hlavní roli boty. Co dalšího se počítá? Stojí za to zamyslet se nad zajímavou pokrývkou hlavy. Dámské šaty si přímo říkají o letní klobouk, ale stejně dobře můžete sáhnout po dívčí kšiltovce. Zdůrazní vaše přirozené kouzlo. Nezapomínejte také na efekt, jehož dosáhnete zvolením správných šperků.


Módní šaty dostupné v SneakerStudio přinášejí spojené sportovního stylu, městského ducha a ženského prvku značné velikosti. Ve vašem šatníku nemůžou chybět! Proto se seznamte s naším sortimentem a vyberte si šaty odpovídající vašemu vkusu. Nezávisle na stylu, který vám je blízký, si tu určitě vyberete. Vybízíme k nákupu!

Filtrování
Producer
Rozměr
Price ranges
Model
1
z
2

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel