adidas Originals

Počet nalezených výrobků: 535

Značka adidas je již téměř synonymem pro tenisky. Náhoda? „Nemyslím si“ – takovou odpověď bychom určitě dostali od každého, kdo měl někdy obuv adidas na nohách. Značka adidas je ve světě obuvi opravdovou ikonou. Nejen, že vybavuje sportovce prvotřídními botami a doplňky, ale zároveň určuje módní trendy. V obchodě SneakerStudio najdeš dámské boty značky adidas – modely, díky kterým budeš moct dát do svého tréninku ještě více, i ty, které dokonale doplní tvůj ležérní look. Prohlédni si je! Objev naši nabídku!

 


Dámské tenisky adidas – tvůj první krok k dokonalému běhu


Dámské sportovní boty adidas tvoří základ každého tréninku. Jsou prodyšné, pohodlné a ochrání tvá chodidla před zraněními. Objev různé modely – prohlédni si zářivě růžový design z řady Ultraboost, který stojí za revolucí v běhání, nebo sáhni po běžecké obuvi adidas Iniki Runner, která se postará o tvé pohodlí a zajistí ti lepší výkon. Sportovní modely značky adidas se pyšní odolnou podrážkou, dokonalým odpružením a vysokou prodyšností. Vklouzni do dámských tenisek adidas a předběhni konkurenci!


Dámská obuv adidas – všestranný trend


Je libo černý model adidas Superstar Black? Nebo dáš spíše přednost bílému designu modelu Gazelle? Osvěž svůj ležérní vzhled pomocí jednoho z jedinečných modelů značky adidas. Abys vypadala trendy, nemusíš se vzdávat pohodlí. V naší prodejně najdeš klasickou dámskou obuv adidas z roku 2018 i nejnovější modely z roku 2019. Vyboč z řady díky charakteristickým třem proužkům a klasickému tvaru tenisek adidas. Nazuj si své tenisky adidas a zdolej vrchol ve velkém stylu. Prohlédni si je!

Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti SneakerStudio používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. SneakerStudio může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
Přijímám
pixel