adidas Performance

Počet nalezených výrobků: 22

Značku adidas není třeba představovat. Zamiluješ si ji pro její vysokou kvalitu, charakteristické tři proužky a znamenité pohodlí při nošení. Ve společnosti adidas odvádí fantastickou práci – mají za sebou léta zkušeností, získali si důvěru předních sportovců a vyrobili modely, které se staly ikonickými a jsou stále in. Hledáš trendy obuv, která by tvůj styl vyzdvihla na novou úroveň? Už dál nehledej! Objev obuv z kolekce adidas Performance!

 


Návrat do minulosti – promluvme si o počátcích


Celé to začalo v roce 1924, kdy se bratři Dasslerové rozhodli otevřít si továrnu na obuv. Jejich první úspěch přišel už o 4 roky později, kdy německá atletka Lina Radke pokořila světový rekord v běhu na 800 metrů – a měla při tom obuté právě jimi vyrobené boty. Když začala druhá světová válka, pustila se společnost adidas do výroby obuvi pro vojáky.


V roce 1948 se bratři Dasslerové rozhodli jít každý svou vlastní cestou. O rok později jeden z bratrů, Adolf, vytvořil značku s dnes již slavnými třemi proužky. Značce se dařilo, a to zejména díky atletům, kteří šířili její slávu. Ke konci 60. let představil Adolf Dassler světu první teplákovou soupravu adidas a v roce 1970 navrhl první fotbalový míč pro Mistrovství světa ve fotbale FIFA.


adidas Performance – oblíbená řada všech fanynek módy


Značka adidas si vybudovala dobré jméno i skvělou pozici na trhu (a stále je má!), její návrháři ale přesto neusnuli na vavřínech. Aby uspokojili své zákazníky, hledají neustále nová řešení. Řada adidas Performance se v regálech obchodů objevila poprvé v roce 2004 díky spolupráci s britskou módní návrhářkou Stellou McCartney. Milovnice trendů byly nadšené z kombinace sportovních bot a světa módy a řada se ujala velmi rychle. Tento nový trend se proměnil v klasiku, kterou vyznávají fanynky sportu i nejnovějších módních trendů. Půjdeš do nich? Objev svůj dokonalý pár!

Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti SneakerStudio používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. SneakerStudio může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
Přijímám
pixel