Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Dětské Trička

193 výrobků

Oblečení nám nejen zajišťuje každý den pohodlí, ale také představuje skvělý způsob, jak vyjádřit svůj styl a osobnost. Není žádnou novinkou, že to je obzvláště důležité u mladých. Proto se vyplatí investovat do oblečení renomovaných značek, které bude majiteli sloužit dlouho a zachová si přitom dokonalý vzhled. Právě taková jsou dětská trička dostupná v našem sortimentu.


Vysoce kvalitní dětská trička


V nabídce SneakerStudio najdete hlavně trička s krátkým rukávem, ale počítá se i s modely, které se dokonale hodí pro chladnější dny. To jsou trička s dlouhým rukávem, navržená zajímavě tak, že vypadají jako spojení dvou triček.


Dětská trička s krátkým rukávem se pohodlně nosí a snadno se přizpůsobí jakékoliv postavě. Mají volný střih, který při pohybu neškrtí, a kulatý výstřih zakončený stahovacím lemem. Jsou dostupná ve třech různých velikostech. Byla vyrobena z vysoce kvalitních materiálů: stoprocentní bavlny a z 95% bavlny s pětiprocentní příměsí polyesteru. Za zdůraznění stojí, že jde o bavlnu ringspun, která se vyznačuje tenkými a dlouhými vlákny s výjimečně velkou odolností. Takovýto výběr látek zaručuje naprosté pohodlí a cirkulaci vzduchu dokonce i během výjimečně teplých dnů.


Trička pro děti – univerzální vzhled


Dětská trička jsou v našem obchodě dostupná v atraktivních barevných variantách. Jde o univerzální barvy, které se zalíbí každému chlapci. Jejich obrovskou přednost představuje skutečnost, že takovéto dětské tričko lze nosit prakticky ke všemu. Většina našich triček se vyznačuje minimalistickým, ale vizuálně zajímavým návrhem potisku v podobě loga známé značky. To se vyskytuje v podobě nápisu, který může být buď velký a umístěný centrálně na hrudníku, nebo menší a lokalizovaný v levé horní části trička. V našem sortimentu najdete také originálnější trička, jejichž design obohatila efektní grafika. Každý mladý trendsetter by měl být z takovéto nabídky nadšený.


Dětské tričko je dokonalý nápad na dárek. Získáte tak jistotu, že váš poklad bude spokojen a dárek neskončí odložený na poličce, naopak, že dítěti skutečně poslouží. Díky univerzálnosti výrobků tohoto typu se tyto dobře hodí jak během dne ve škole, tak při bezstarostném hraní si s kamarády. Snadno je přizpůsobíte ostatnímu oblečení a vytvoříte pohodlnou kombinaci, v níž dítě vyrazí dobývat svět.


Dětská trička – základ každého stylu


O hodnotách trička toho lze říci hodně, ale nejpodstatnější vlastností se zdá být možnost využívat je k personalizaci stylu. Nic děti (ale také dospělé) nepotěší tak, jako tričko s nápisem, s nímž se lze identifikovat. Může jít o logo oblíbené značky nebo také o veselý nápis. Ať tak nebo tak, jedno tričko má sdělení silnější než tisíc slov. Proto tvoří pohodlné tričko absolutní základ každého městského outfitu – bez ohledu na věk nebo pohlaví jeho majitele. Po sportovních tričkách sáhnou mladí i staří, ženy i muži.


V této kategorii jsme si pro vás připravili chlapecká trička, která se vyznačují spíš minimalistickými návrhy, čímž získávají na všestrannosti. Díky tomu se hodí pro všechny příležitosti. Vaše dítě je může nosit k volným džínsům a jezdit v nich na skateboardu, může si na ně také hodit sako a dosáhnout tak atraktivního efektu spojujícího sportovní styl s elegancí. Pokud je skříň vašeho zlatíčka plná módních a pohodlných triček, nestojí nic v cestě tomu, abyste z nich vytvořili líbivý model.


Podívejte, co jsme si připravili v nabídce dětských triček, a vyberte si model, které bude vyhovovat vašemu dítěte. Nezapomínejte, že triček nikdy není moc, takže se vyplatí vybavit mládežnický šatník hned minimálně několika variantami.


Jste zvědaví na jiné nápady na vydařené outfity? Prohlédněte si naše dětské mikiny a timberland dětské boty!

Filtrování
Producer
Pohlaví
Rozměr
Price ranges
Model
Druh
Druh mikiny
1
z
5

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel