Ledvinky

Počet nalezených výrobků: 95

Ledvinka, mini kabelka – této textilní skrýši na peněženku, klíče a telefon se říká hodně názvy. Lze ji nosit různými způsoby – bude vypadat dobře jak zavěšená přes krk, tak volně visící na rameni nebo zapnutá v pase. Nezávisle na tom, jestli máte rádi klasický streetwearový styl, nebo ho kombinujete s prvky klasiky a dokonce elegance, ledvinka bude vždy sedět k vašemu outfitu. Poznejte její historii a zjistěte, jaké modely ledvinek najdete v našem eshopu SneakerStudio.cz!


Shit, který se proměnil v hit – o historii ledvinek


Aniž bychom se příliš nořili do zašlých časů našich předků, je dobré připomenout, že původní předchůdce ledvinky byl nošen na ulicích už v šestnáctém století. Největší obliba ledvinky v dnešní době připadá na 90. léta, která bývají považována za silně kýčovitá. Tehdy se mini kabelka připínala k pasu a nosili ji nejčastěji pánové ve středním a pokročilém věku. Nikdo neočekával, že někdo ledvince daruje naprosto novou image. Udělal to Jeremy Scott, který ji v roce 2012 zavedl do své kolekce. Dnes ledvinku koupíte v každém obchodě se streetwearem, který se bere vážně (také u nás). Převažují sportovní modely, ale nechybí ani ty ušité z eko kůže, se zvířecími potisky nebo nastavitelným popruhem. Ledvinku si bereme nejen k teplákům a mikině, ale také k saku, sukni nebo elegantními kostýmku. Svět po ní začal šílet!


Ledvinka ve službách pohodlí


Zkuste si představit horké, letní odpoledne ve svém městě. Ulice připomínají rozpálenou pec a lidé se potí, dokonce, i když jen nečinně sedí. Takže na sobě máte jen vzdušné šortky, lehké, světlé tílko a pohodlné žabky. Krásné počasí vás zlákalo k tomu strávit den venku. Je to hezké? Určitě by bylo bez batohu, který vás doprovází. Kvůli němu je vaše tričko na zádech už celé mokré. Ale přece neexistuje jiné východisko... Abyste měli všechny nezbytnosti po ruce, museli jste si s sebou vzít batoh. Nebo?


Za takovéto situace přicházejí na pomoc praktické ledvinky. Letní šatník (především dámský) nejčastěji nepřekypuje hlubokými kapsami, kam by se vešly peníze, doklady, telefon, kapesníky, klíče a základní kosmetika. Ale to vůbec neznamená, že s sebou musíte celý den tahat batoh nebo kabelku. Tyto doplňky i přes své nezpochybnitelné přednosti omezují vaši svobodu. Ledvinku si můžete naopak pohodlně zapnout v pase a zapomenout na to, že ji vůbec máte s sebou. Díky tomu si zajistíte snadný přístup ke všem předmětům „poslední záchrany“, a zároveň si zachováte klidnou hlavu... a volná záda.


Značkové a módní ledvinky najdete na stránkách obchodu SneakerStudio.cz


Pokud hledáte praktickou a stylovou mini kabelku, najdete modely nejslavnějších brandů na našich webových stránkách SneakerStudio.czl. Mezi nimi mimo jiné: Ellesse, Eastpak, Converse, adidas Originals, Levi’s nebo Kappa. Seznamte se, prosím, s nabídkou obchodu!

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel