adidas NMD

Počet nalezených výrobků: 3

Boty adidas NMD nabízí dámské a pánské elegantní boty, které vynikají moderním streetovým designem. Tyto stylové boty jsou na trhu již nějaký ten pátek a snoubí v sobě prvky elegantního a běžeckého funkčního stylu. Mezi silné stránky kolekce adidas NMD patří zejména pružná a lehká konstrukce. Boty tak skvěle tlumí dopady chodidla při kontaktu se zemí. Díky tomu jsou tyto modely nejen módní, ale i vysoce funkční.

 

Svršek boty tvoří úplet, který je dokonale prodyšný a díky tomu se nám chodidlo nezapaří ani při sportovní aktivitě. To vše jsou silné stránky kolekce adidas NMD. Pokud oceňujete pohodlí značky Vans a nadčasový tvar a profil bot New Balance, nová řada adidas vás jistě osloví.


Jaké barvy nám může nabídnout kolekce adidas NMD?


adidas Originals patří mezi světové značky, které neustále pracují na vývoji svých produktů. Mezi její silné stránky tak řadíme i inovační technologie a s tím spojený pokrok. Boty z kolekce adidas NMD pánské pak reflektují i nejnovější módní trendy.


V letošní sezóně jsou v kurzu zejména pastelové nebo přírodní odstíny barev. V zmíněné kolekci adidas je zastoupena i klasická bílá a černá barva.


Černá i bílá barva mají tu výhodu, že je lze snadno zkombinovat s jakkoli barevným oblečením. Silné stránky neutrálních barev tkví také v tom, že nevychází z módy. Bílé tenisky se budou letos nosit v rámci celobílých outfitů. Bílé modely tenisek tak lehce sladíte s bílou čelenkou, čepicí, páskem či řemínkem od vašich hodinek. Pro milovníky extravagance nám adidas boty NMD nabízí i trendy zvířecí motivy. Najít je můžeme na svršku, ale také na podrážce této módní obuvi. Při výběru barev vaší obuvi je také dobré zvážit, k jakému oblečení ji budete nosit. K pestrobarevnému oblečení se hodí decentní obuv v neutrálních barvách. K jednobarevným oděvům pak můžete zvolit i výraznější kousky módní obuvi.


Podle čeho vybírat pánské a dámské modely z kolekce adidas NMD?


Oblíbené tenisky adidas si můžeme vybírat na základě různých kritérií. Podle pohlaví můžeme volit pánské a dámské modely. Podle barvy pak tmavé a světlé kousky. Svou roli hraje při výběru obuvi adidas NMD i velikost. Většina produktů je nabízena v běžných velikostech. Nakupujete-li obuv adidas NMD dámské na internetovém obchodě, změřte si nejdříve velikost vaší stélky v centimetrech a následně ji porovnejte s velikostní tabulkou výrobce.


Je to metoda, která vám dost možná ušetří nepříjemnou reklamaci. Tenisky NMD můžete vybírat i dle designu podrážky, která je vždy velmi zajímavě řešena. Dámské i pánské kousky disponují tzv. barevnými bloky, které dělají z této kolekce originální záležitost. Určitě je dále dobré, když budete obuv NMD nakupovat u ověřeného výrobce.


V dnešní době totiž není tak těžké narazit na padělky a falešné nabídky NMD obuvi. Podvodné internetové obchody poznáte zejména dle nápadně nízké nabídky cen a dle fotek ve špatném rozlišení. To vše napoví, že bude lepší jít o dům dál. Myslete i na to, že mezi silné stránky NMD obuvi patří precizní zpracování každičkého detailu. Uvidíte-li, že nemají boty zarovnané švy a lehce se odírají, bude dobré zpozornět.


Jak pečovat o pánské a dámské boty adidas NMD?


Boty značky adidas NMD vyžadují i kvalitní péči. Díky ní se vybrané produkty jen tak neopotřebí. Kožené i syntetické modely obuvi si zaslouží vhodné obuvnické pečující prostředky. V zásadě bychom si měli pořídit impregnaci a ochranný krém v neutrálním provedení. Hodit se nám bude i čistící gel nebo čistící pěna. Impregnace naše boty chrání před vodou a deštěm, ochranný krém v neutrální barvě zase ochrání produkty před oděrkami nebo rýhami. Čistící gel nebo pěnu pak oceníme v případě, že si naše boty umažeme.

Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti SneakerStudio používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. SneakerStudio může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
Close
pixel