Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

adidas Terrex

2 výrobků

adidas Originals patří mezi věhlasné světové značky, které mají ve svém sortimentu kvalitní terénní obuv. Značka adidas nám je nabízí ve své kolekci adidas Terrex. Za kvalitní boty do terénu můžeme považovat modely s precizně zpracovaným svrškem i podrážkou. Boty na hory by měly být zejména voděodolné, oděruodolné a ideálně také větruvzdorné. Velkou výhodou je i to, že nám kolekce adidas Terrex nepřináší pouze kvalitní obuv, ale také funkční oblečení. Díky tomu bude náš sportovní outfit dokonale ladit. I při sportovních aktivitách můžete být trendy!


adidas Terrex: objevte historii značky


adidas patří mezi věhlasné světové značky, které mají ve svém sortimentu kvalitní terénní obuv. Značka adidas nám je nabízí ve své kolekci adidas Terrex. Za kvalitní boty do terénu můžeme považovat modely s precizně zpracovaným svrškem i podrážkou. Boty na hory by měly být zejména voděodolné, oděruodolné a ideálně také větruvzdorné. Velkou výhodou je i to, že nám kolekce adidas Terrex nepřináší pouze kvalitní obuv, ale také funkční oblečení. Díky tomu bude náš sportovní outfit dokonale ladit. I při sportovních aktivitách můžete být trendy! Pokud si ceníte pánské boty adidas Originals a adidas Performance kolekce pro pohodlí, určitě si prohlédněte odvážný, ale stejně pohodlný


Pro koho jsou boty z kolekce adidas Terrex určeny?


Mnoho produktů v kolekci adidas Terrex ocení ženy nebo muži, kteří si potrpí na kvalitní obutí. Základem boty je odolná podrážka, která vhodně tlumí dopady chodidla při kontaktu se zemí. Dále boty disponují i kvalitním a prodyšným svrškem. Díky tomu se naše chodidla jen tak nezapotí. To je při sportovních aktivitách zvláště důležité. Kolekce adidas Terrex využívá i technologii Gore-tex. V obchodech ji najdeme i pod zkratkou gtx. Díky ní zůstanou naše gtx boty v suchu i za vydatné dešťové přeháňky.


Jaké modely najdeme v kolekci adidas Terrex?


V kolekci adidas Terrex najdete boty pro ženy nebo muže v nejrůznějším provedení. Vybírat můžete nízké nebo vyšší kotníčkové modely do terénu. Nižší boty volí ženy a muži často na pochůzky podhůřím a na méně náročné výstupy. Kotníčkové pohorky pak lépe fixují kotník a díky nim snáze předcházíme nepříjemnému zranění. Dobře zvládnou i mokré kořeny či suťovisko. Pokud vás zajímá, která barva je v kolekci adidas Terrex k mání, čtěte dále! I sportovní kolekce kopírují nejnovější módní trendy. Kolekce adidas Terrex pánské tak není žádnou výjimkou.


V letošní sezóně budou v kurzu zejména pastelové a přírodní odstíny barev. Béžové, žluté i krémové modely tak budou tou správnou volbou. Botám do terénu sluší i klasická černá barva. Černá obuv má tu výhodu, že ji můžeme sladit s jakkoli barevným oblečením. Určitě tak do svého botníku zařaďte alespoň jeden pár tmavé obuvi. Černá barva z módy nevychází. Díky ní navíc vytvoříte celou řadu sportovních outfitů.


Jak vybírat velikost obuvi z kolekce adidas Terrex, aby nám boty sedly přímo na míru?


Chceme-li si pořídit ty správné boty z kolekce adidas Terrex dámské, měli bychom zvolit správnou velikost. Často se totiž stává, že za diskomfortem při nošení obuvi stojí právě špatně zvolená velikost. Muži i ženy by měli mít na paměti jedno jednoduché pravidlo. To říká, že bychom si měli zkoušet nové boty vždy v odpoledních, popř. večerních hodinách. Chodidlo je totiž touto dobou již mírně nateklé a nejlépe tak simuluje situaci při chůzi v terénu. Pokud jsme milovníci nákupů online, může hrát velkou roli i číslování konkrétních výrobců světových značek. Alfa a omega při nakupování obuvi online je však správné změření délky stélky. Jak tedy postupovat?


Můžeme na to jí dvěma způsoby. Můžeme si změřit délku našeho chodidla nebo lze vyndat vnitřní stélka obuvi, kterou pak následně změříme. Důležité je pak i srovnání délky stélky s konkrétní tabulkou výrobce. Mnoho produktů od různých světových značek má různé číslování. Po zjištění vaší délky stélky si pak tedy nezapomeňte zobrazit číslování značky adidas. Předejdete tak nepříjemným reklamacím.

Filtrování
Rozměr

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel