Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

adidas pharrell williams

3 výrobků

Hvězdný styl: kultovní adidas Pharrell Williams


Americký hudebník Pharrell Williams využívá svou tvůrčí sílu i v jiných oblastech a vysílá do světa své krédo: vášeň a energie jsou hodnoty, které stojí za to prosazovat po celý život. Nejvášnivější fanoušci streetwearu to vědí dokonale, a proto jsou návrhy, které vznikly ve spolupráci adidas a Pharrella Williamse, tak úchvatné. Začal již v roce 2014, ale s úspěchem pokračuje dodnes. A kéž by to trvalo co nejdéle, protože jedinečným teniskám vytvořeným v takových podmínkách nemůže nic chybět. Jsou dokonalé, což potvrdí každý mistr městské módy. Tentokrát se hudebník inspiroval tenisem, sportem, který byl vždy považován za prestižní. Má také specifický dress code, který překvapivě kombinuje eleganci se sportem a pohodlím.


Spolupráce obrů


Kolekce vytvořená ve spolupráci se slavným hudebníkem nezklame ani ty nejnáročnější fanoušky streetwearu. Kolekce tenisky adidas pharrell williams kombinuje sportovní styl s každodenní módou a nadčasovým streetwearovým designem. Boty Pharrell, které vznikly ve spolupráci s vizionářem designu a zpěvákem, mají neobyčejný vzhled. Jejich jedinečná energie je navíc podmaněna díky odpružení Boost, které vašim krokům dodá lehkost a pohodlí. Textilní svršek adidas Primeknit zajišťuje dostatečnou cirkulaci vzduchu v botě, zatímco gumová podrážka Continental™ poskytuje vynikající přilnavost pro každodenní chůzi po městě. Pokud toužíte po pohodlí v letních dnech, vyberte si model se svrškem vyrobeným technologií HEAT.RDY, která vás udrží v chladu a suchu, když teplota stoupá. V zájmu ochrany životního prostředí jsou některé modely vyrobeny z vysoce kvalitního recyklovaného materiálu Primegreen. Sortiment zahrnuje adidas pharrell williams pánské, dámské tenisky adidas pharrell williams. Tyto boty si musí najít cestu do vašeho šatníku.


Podtrhnou váš charakter


Městský charakter obuvi adidas Pharrell Williams dodá vašim každodenním procházkám nový rozměr pohodlí. Streetový styl a ikonické vložky adidas spolu s nejmodernějšími technologiemi umožní vašim nohám cítit rytmus velkoměsta, ať už se vydáte kamkoli. Sportovní charakter Pharrellových bot je cítit i během aktivity. Díky mimořádně odolné gumové podrážce a odpružení Boost budou vaše nohy při běhu městem svěží a plné energie. Pružný materiál adidas Primeknit obepíná nohu jako dobře padnoucí ponožka a umožňuje ti ještě delší a efektivnější pohyb.


Pharrell williams adidas se hodí k vašemu stylu.


Streetwear se může stát vaší každodenní inspirací. Ležérní styl, výrazné sportovní doplňky, pohodlné střihy a moderní design upoutají pozornost a nabízejí spoustu možností barevných kombinací. Vyberte si k botám Pharrell své oblíbené doplňky a oblečení. Sladěné tepláky, sportovní bundy, baseballové čepice a pohodlné městské styly jsou jen některé ze stylových prvků, které se k teniskám skvěle hodí. Inspirujte se vizionářským designem a jedinečným vzhledem bot a vytvořte si vlastní působivý streetový styl.


Recyklované materiály – ekologie na prvním místě


Boty adidas Superstar mají již půl století nepopiratelný a trvalý vliv na naši kulturu. Pharrell Williams se opět spojil se značkou adidas, aby znovu navrhl stylovou ikonu s využitím recyklovaných materiálů. Víme, kam jsme došli. Nyní se musíme zamyslet nad tím, kam směřujeme. Na lepší a čistší budoucnost.


Pharrell Williams je jedinečný. adidas pharrell williams pánské a dámské adidas pharrell williams jsou jedinečné. Nejde jen po jedné cestě, ale vždy sebevědomě vstupuje na neprobádané území. Čas od času se objeví něco skutečně převratného. Boty Hu NMD N.E.R.D., vytvořené ve spolupráci s legendárním hudebníkem a designérem Pharrellem Williamsem, vzdávají hold revolučním albům a nezapomenutelným momentům hudební historie. Nová iterace ikonického střihu adidas NMD má hladký svršek adidas Primeknit s vyšitým textem. 

Filtrování
Pohlaví
Rozměr

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel