Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

adidas ultraboost

3 výrobků

Boty z kolekce adidas Ultraboost jsou velmi pohodlné. Jejích hlavním znakem je aktivní pěna boost, která je tvořena tzv. energetickými kapslemi. Ty se uvolňují při kontaktu obuvi se zemí. Díky tomu se při došlapu cítíme jako v bavlnce. Boty adidas Originals, které využívají inovační technologii boost, jsou nejen funkčním, ale také vysoce módním doplňkem. Obuv ultraboost byla původně orientovaná na běžecký sport, v dnešní době si však našla místo i v dalších sportovních i volnočasových kolekcích. Typické odpružení obuvi si zamilovali muži, ženy i děti.


Podle jakých kritérií můžeme vybírat boty adidas Ultraboost?


Boty adidas Ultraboost můžeme vybírat dle nejrůznějších parametrů. Podle pohlaví je lze dělit na dámské a pánské. Při výběru obuvi s inovační technologií ultraboost se zaměřujeme i na jednotlivé detaily. Všímáme si, jak precizně je zpracován svršek obuvi. Ten by měl mít dokonale zarovnané švy a důležité je i to, aby dobře větral. Dále nás bude zajímat podrážka. Ta by měla být dostatečně odolná a měla by nám poskytovat dostatečnou míru pohodlí při sportovních i volnočasových aktivitách.


Boty adidas Ultraboost vybíráme také podle barvy


Jestli-že jste milovníky klasiky, můžete se poohlédnout po černém nebo bílém modelu obuvi. Černá a bílá jsou barvy univerzální a lehce je tak zkombinujeme s jakkoli barevným oblečením. Ale pozor! Bílá barva se bude v letošní sezóně oblékat zejména do celobílých outfitů. K sněhové obuvi tak oblečte bílé kalhoty, tričko i bundu. Nezapomínejte ani na stylové světlé doplňky. V takovém outfitu bezpochyby zazáříte!


Co se týče barev, vedle letos nešlápnete ani s pastelovými a přírodními odstíny barev. Světle fialkové, meruňkové či růžové proužky si oblíbily především ženy. Dámské boty v pastelových odstínech pak snadno sladíme i s ostatními doplňky, jako je např. gumička do vlasů, čelenka, popř. batoh či kabelka. Co se týče přírodních barev, ty si naopak oblíbili zejména muži. Pánské boty Ultraboost v přírodních barvách pak můžete sladit s čelenkou, čepicí nebo řemínkem od hodinek v zemitých tónech. Co se týče doplňků, měla by nám s obuví ladit nejen jejich barva, ale také struktura. Jsou-li boty vyrobené z hladké kůže, popř. její imitace, měly by mít i doplňky hladkou podobu. Je tedy vhodné i to, aby byly doplňky vyrobené ze stejného materiálu. Zde mluvíme především o taškách, kabelkách, popř. batohu a pásku. A ještě jeden tip. Chcete-li, aby byl váš outfit vyšperkovaný do posledního detailu, uděláte nejlépe, nakoupíte-li si obuv a doplňky od jednoho výrobce. Budete mít totiž jistotu, že trefíte stejný odstín. Kolekce značky adidas Ultraboost pánské jsou velmi rozmanité a určitě si vybere každý z vás.


Jak si vybrat boty adidas Ultraboost?Při výběru obuvi hraje důležitou roli i zvolená velikost obuvi. V zásadě je dobré, aby nám seděly boty tzv. na míru. Malá výjimka může nastat u kožené obuvi. Ta má totiž tendenci se časem rozpínat. Koupíte-li si tedy kožené boty adidas a zdá se vám, že jsou vám těsné, zkuste nějaký čas počkat. Je dost možné, že se vašemu tvaru chodidla ještě přizpůsobí. Samozřejmě však nesmíte mít na prstech od chodidel otlačky a mozoly. V takovém případě raději zvolte reklamaci. Jak ale vybírat obuv, abychom špatně zvolené velikosti úplně předešli? Není to žádná věda. Základní pravidlo zní, zkoušejte si obuv v odpoledních a večerních hodinách. Chodidlo je již mírně nateklé a nejlépe simuluje situaci v terénu. Jestli-že nakupujete spíše na internetových obchodech, budete muset měřit délku stélky vaší boty. Naměřenou hodnotu v centimetrech pak porovnejte s velikostní tabulkou adidas. Může se totiž stát, že se u různých světových značek objevují nuance v číslování.


Pokud máte rádi jedinečnou obuv, určitě se podívejte na adidas NMD.

Filtrování
Producer
Pohlaví
Model

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel