Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Pánské Jarní Bundy

435 výrobků

Streetwearové outfity to rozhodně nejsou jen samotné tenisky. Jsou to také módní košile, mikiny a rovněž pohodlné bundy. Proto v našem eshopu najdete výrobky značek, jako jsou Levi’sPumaVans nebo Alpha Industries. Jsou navrhovány v souladu s nejnovějšími trendy a zachovávají si přitom veškeré praktické přednosti. Přechodné pánské bundy vás ochrání před chladem, deštěm a poryvy větru. Jde o vysoce kvalitní výrobky, které se navíc skvěle sladí s vašim streetstyleovým oblečením.


Pohodlné svrchní oděvy známých značek


V obchodě SneakerStudio si můžete opatřit mimo jiné legendární bundy Alpha Industries. Asi neexistuje nikdo, kdo by si nevybavil tyto oblíbené střihy. Letecké bundy a bombery totiž po desetiletí nevyšla z módy. Spojujeme si je především s takovými postavami, jako je Maverick Toma Cruise ve filmu „Top Gun”. Zpočátku sloužily výhradně americké armádě – odtud jejich vojenský styl. Ne bez důvodu na nich najdete americké vlajky a loga NASA. Zajímavý návrh představují pánské bundy Levi’s. Džínové modely podšité teplým kožíškem představují dokonalé řešení pro přechodné období. 


Ke kultovním teniskám jen bundy známých značek


Pokud chcete doplnit outfit, ve kterém sehrávají hlavní roli tenisky, je dobrý nápad opařit si pánskou přechodnou bundu stejného výrobce. Vyhnete se pak riziku, že se budou s botami bít. Jejich design dokonale sedí k obuvi, což pomáhá dosáhnout úžasného výsledku. Takovéto řešení nezůstane na ulici nezaznamenáno. Stačí se zmínit o pánských bundách Puma, jejichž střih spojuje městskou eleganci se sportovním pohodlím. Svému minimalismu vděčí za univerzální charakter, která vám umožní obléci si ji doslova ke všemu. V přechodné sezóně mohou být užitečné také výrobky značky adidas. Nejen, že byly navrženy v souladu s platnými trendy, ale také se nezapomnělo na jejich fyzickou odolnost. V našem obchodě tedy najdete i vodo a větrotěsné modely. Zajímavou volbu pak představují pánské bundy Vans.


Bunda to je váš styl v kostce


Všimněte si, kolik se toho dá o někom říci na základě toho, jakou bundu nosí. Její výběr je deklarací vlastního stylu, a dokonce přístupu k životu. Máme tu přece buřiče, kteří se neodloučí od svých kožených leteckých bund. Máme milovníky pouliční módy nosící pánské bundy připomínající volné mikiny. Nakonec tu máme pragmatiky, kteří nade všechno ocení užitné hodnoty svrchního oděvu. V sortimentu SneakerStudio na člena každé z těchto skupin čeká dokonalá přechodná bunda.


Identifikujete se s rockovým stylem? Vyberte si koženou nebo džínovou bundu? Jde o skvělý způsob jak nejen manifestovat svůj životní styl, ale také dodat svému outfitu retro nádech, když odkážete na 70. a 80. léta minulého století. Tehdejší trendy zůstaly navždy v módě! Dal byste přednost něčemu praktičtějšímu? Vyberte si některý z turistických modelů.


Čím se vyznačuje dobrá přechodná pánská bunda?


Módní funkce přechodných bund zůstává nezpochybnitelná. Nesmíme ale zapomínat, že líbivý design není všechno. Samozřejmě, umožní vám atraktivně doplnit stylový kousek, ale nezaručí odpovídající komfort za náročných, proměnlivých atmosférických podmínek. Proto při výběru bundy pro přechodnou sezónu věnujte pozornost také její funkčnosti. Je voděodolná? Chrání dobře před větrem a chladem? Bude se vám hodit teplá podšívka a kapuce chránící před deštěm. Mezi další přednosti svrchního oděvu tohoto druhu určitě patří zapínací kapsy, které vám umožní nosit u sebe ty nejpotřebnější věci, aniž byste si sebou museli brát batoh nebo tašku. Detaily? Možná, ale právě v nic se skrývá ďábel!


Bunda pro každého chlapa


V sortimentu SneakerStudio najde každý muž pro sebe dokonalou bundu. Nezávisle na tom, jaký styl je vám blízký, naše nabídka přinese odpověď na vaše potřeby. Dostupné tu jsou jak elegantní pánské přechodné bundy, tak zcela uvolněné modely definující pouliční módu.

Filtrování
Producer
Pohlaví
Rozměr
Model
Druh
Druh mikiny
1
z
11

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel