Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Pánské Plavky

65 výrobků

Vodovzdorné a odolné pantofle, které jsou dostupné v obchodě SneakerStudio, představují dokonalou volbu na bazén nebo dovolenou u moře nebo jezera. Ovšem pantofle nejsou jen boty hodící se během víkendových výprav do lůna přírody, důkazem je obrození značky Kubota. Tato kultovní firma své současné modely cílí na lidi hledající silný akcent pro své ležérní outfity.


Pánské pantofle – spousta využití


Díky univerzálnosti, lehkosti a dokonalé ventilaci jsou pantofle nejlepším typem obuvi pro období jaro-léto. Skvěle se hodí pro slunné dny při odpočinku na terase nebo na zahradě či během setkání s přáteli pod širým nebem. Pantofle jsou také neodmyslitelnou součástí vybavení během návštěvy veřejné plovárny, protože chrání naše chodidla před zraněním a infekcí ve sprše a na toaletách. Podobné využití mají po cvičení v posilovně, když se chceme osvěžit po vyčerpávajícím cvičení. Nemůžou chybět ani v zavazadle na letní dovolenou – právě ony nás chrání před horkým pískem pláže a v něm skrytými ostrými předměty. Moderní modely pantoflí od top návrhářů se skvěle hodí také do streetwearowých módních kreací, když si chceme zajistit teplotní komfort a nebeská výheň sálá. Nabídka známých značek představuje spojení módního designu a funkčnosti, díky čemuž může v létě vypadat módně.


Pánské pantofle – stylizační možnosti


Pánské pantofle si obvykle spojujeme se sportovními šortkami a tričkem. I když se takový model hodí na pláž nebo během odpočinku jako pánské domácí pantofle, v městském prostoru je k nim lepší zvolit džíny nebo volnou košili. Kožené pánské pantofle se hodí dokonce i během letního večírku, když se zatáhne – budou vypadat efektně a nonšalantně.


Pánské pantofle v SneakerStudio – bohatý výběr


Zdá se vám, že pantofle jsou ten nejjednodušší druh obuvi, takže si nemusíte lámat hlavu s tím, jaký model si vyberete? Možná se mýlíte! Nenechte se zmást jejich nenápadným charakterem – jejich svět skrývá nejedno tajemství. To nejlépe dokazuje bohatství sortimentu našeho e-shopu. Jen se podívejte, z kolika různých druhů pantoflí můžete vybírat! Každý z nich se hodí pro trochu jiné okolnosti a bude se hodit k odlišnému outfitu.


V nabídce SneakerStudio najdete na příklad kožené pánské pantofle, které si skvěle povedou vždy, když si nemůžete dovolit příliš sportovní oblečení, a horké počasí vyžaduje lehký úbor. Kožené pantofle vám dovolí udržet si úroveň a zároveň zajistí teplotní komfort. Úplně na druhém pólu módního světa najdeme pánské žabky. Jde o typicky rekreační boty vytvořené pro potřeby plážového looku. Trochu méně pohodlně se používají a vyznačují se rozhodně neformálnějším charakterem. Někde uprostřed se nacházejí pánské sportovní pantofle, které se uplatní v obou situacích. Skvěle složí zkoušku z užitečnosti během cvičení všeho druhu – jak na bazénu, tak v tělocvičně.


Pokud hledáte spolehlivé pánské pantofle, seznamte se s nabídkou obchodu SneakerStudio.cz. Čekají tu na vás nejen sportovní modely, ale také varianty hodící se k více oficiálním outfitům. Zaměřte se blíže především na žabky a kožené pantofle oblíbené německé značky Birkenstock.


Prohlédněte si i pánské tenisky, dámské tenisky, pánské sportovní boty.

Filtrování
Producer
Pohlaví
Rozměr
Price ranges
Model
1
z
2

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel