Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Pánské tričko s dlouhým rukávem a longsleeve

228 výrobků

Pánská trička s dlouhým rukávem představují fantastickou alternativu jak ke klasickým tričkům s krátkým rukávem, tak ke svetrům nebo mikinám. Hodí se za různorodých situací, umožňují vám vytvářet pohodlné a efektní outfity pro různé příležitosti. Jde o oblíbenou součást šatníku mnoha mužů, kteří si jsou vědomi, jak atraktivně pánská trička s dlouhým rukávem vypadají. Proto také v sortimentu obchodu SneakerStudio najdete trička s dlouhým rukávem ve spoustě variant. Seznamte se s naší nabídkou a vyberte si to pro vás ideální!


Tričko s dlouhým rukávem – oblečení pro každou příležitost


Těžko bychom si představili každodenní situaci, při níž by bylo pánské tričko s dlouhým rukávem vnímáno negativně. Jedná se o výjimečně univerzální součást šatníku, kterou si můžete obléknout nezávisle na tom, jak trávíte čas.


Pokud ve vaší práci není vyžadován žádný dress code, můžete s klidným svědomím vsadit na trička s dlouhým rukávem. Na jedné straně vám zajistí pohodlí a volnost pohybu, na druhé budou vypadat dostatečně elegantně i pro kancelářské podmínky. Samozřejmě, nejde o oblečení, ve kterém vyrazíte na schůzku s klientem, ale na druhé straně si nemusíte dělat obavy, že by vás někdo obvinil z nevkusu.


Pánské tričko s dlouhým rukávem se hodí také, když se setkáváte s přáteli a trávíte čas ve městě. Jde o vysněnou součást outfitu, pokud vyrážíte do baru nebo na procházku. Sami tedy vidíte, jak moc univerzální kus oblečení to je. Jeho neomezený potenciál spočívá v charakteru, který snadno zapadne do různých stylů. Konečný výsledek závisí výhradně na tom, co si vyberete k němu.


Tričko s dlouhým rukávem – k čemu si ho obléknout?


Pánské tričko s dlouhým rukávem představuje dokonalý zlatý střed mezi ještě ležérnějším tričkem s krátkým rukávem a teplou mikinou nebo svetrem. Pokud se chcete obléci ven, ale vysoká teplota nepřeje dalším vrstvám oblečení, stane se tričko s dlouhým rukávem dokonalým řešením. Nejen jeho estetika, ale také užitné hodnoty z něj dělají všestrannou součást šatníku. Díky tomu všemu si k němu můžete obléknout jak klasické džínsy, tak volné šortky. Výsledek bude uspokojivý v každém případě.


S ohledem na jednoduchý střih a obvykle minimalistický návrh vypadají pánská trička skvěle nejen v kombinaci se širokými kalhotami, ale také s modely slim fit. Jde o ten typ oblečení, který smíří milovníky rozmanitých stylů. Nezávisle na tom, k čemu si ho obléknete, bude vypadat skvěle!


Módní pánská trička v SneakerStudio.cz


Trička s dlouhým rukávem dostupná v nabídce našeho eshopu jsou výrobky známých a renomovaných značek světového formátu. Nikomu není třeba představovat brandy, jako je adidas, Alpha Industries, Wood Wood nebo Vans. Všechny jsou proslulé využíváním vysoce kvalitních materiálů pro své zboží a pečlivostí jeho výroby. Výsledkem je výjimečně odolný kus oblečení, který vám bude sloužit po mnoho dlouhých sezón. Bez obav, materiály se nezničí častým používáním, praním nebo žehlením, pokud to budete dělat uvážlivě.


V našem sortimentu jsme si připravili široké spektrum triček s dlouhým rukávem, díky čemuž si zde vybere každý. Nechybí zcela jednobarevné (basic) i barevné varianty, i když většinou jde o osvědčené modely ozdobené výhradně logem výrobce. Spokojení tedy budou především vyznavači minimalismu, ale za připomenutí stojí, že právě takováto jednoduchá řešení se stávají nejčastějším základem nevšedních outfitů!

Filtrování
Producer
Pohlaví
Rozměr
Price ranges
Model
1
z
6

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel