Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Pánské Žabky

256 výrobků

Povinná součást prázdninové výbavy. Věrný společník letních výprav k jezeru. Sportovní oblečení nahrávající intenzivnímu cvičení. Až se nechce věřit, že obyčejné plavky sehrávají v našem životě tolik podstatných rolí! Současné koupací kraťasy nemají nic společného s těmi, v nichž se pánové oddávali prázdninovému potěšení ještě před několika desítkami let. V současnosti bychom jejich výběru měli věnovat stejnou pozornost jako nákupu nových tenisek! Pokud se chcete stát králem pláže, nemůžete to nechávat náhodě. Podívejte se, jaké koupací kraťasy na vás čekají v SneakerStudio.cz!


Pánské plavky – pro každého chlapa


Může tak nenápadná část šatníku, jako jsou pánské plavky, být vůbec spojována s nějakým módním stylem? V tomto případě samozřejmě neexistují žádné pochybnosti! Nejlépe je to vidět z bohatství sortimentu našeho e-shopu. Koupací šortky tu najdou jak milovníci streetstylu, tak vyznavači surfařské módy. Pokud přemýšlíte, čím se jedny liší od druhých, hned přineseme vysvětlení.


První pánské plavky jsou na příklad modely z kolekce adidas. Vyznačují se pouličním minimalismem a univerzální barevností. V případě potřeby vám poslouží také jako kraťasy na cvičení, a dokonce jako kus oblečení na procházku nebo víkendový výlet. Do surfařského ducha pak zapadají třeba koupací kraťasy značky Helly Hansen nebo Fila. Zachovávají si živé barvy a vyznačují se o něco kratším střihem. V nabídce SneakerStudio jsou dostupné také věčně módní červené pánské plavky. Vybavíte si „Pobřežní hlídku“? Takže víte, proč by každý chlap měl mít ve skříni alespoň jedny takové plavky.


Pánské koupací kraťasy – nejen na pláž


Pánské plavky jsou jedním z nejuniverzálnějších kousků oblečení. U moře v nich budete vypadat jako mladý David Hasselhoff. Umožní vám užívat si celodenní odpočinek u vody, protože jsou vyrobeny z lehkých, rychleschnoucích materiálů. Hodí se také na bazén, i když na sportovní plovárnu si musíte opatřit k tělu přiléhající plavky. Ovšem pánské koupací kraťasy se hodí i při cvičení jiného druhu. Dobře se v nich běhá, jezdí na bruslích nebo na kole. Jsou vzdušné, a navíc se snadno perou a suší, aby vám mohly dobře posloužit hned další den.


Najdou se i tací, kteří k plavkám přistupují jako k integrální součásti pouličních outfitů. Vlastnosti koupacích kraťasů nahrávají letním outfitům, protože zajišťují pohodlí a teplotní komfort. Celý den se v nich budete cítit příjemně, a navíc skvěle zapadnou do outfitu skládajícího se ze sportovního trička, novoučkých air maxů a fullcapu přitahujícího pozornost. Možná nejsou v tomto případě první volbou, ale dodají vašemu oblečení jistou univerzálnost. V čem spočívá? V tom, že když se objevíte u jezera, budete moci bez váhání skočit do vody. A až zamíříte zpět domů, budou vaše plavky už suché!


Plavky SneakerStudio


V nabídce našeho e-shopu najde každý chlap plavky vyhovující jeho vkusu. Je o výrobky z vysoce kvalitních materiálů, které si skvěle vedou v rekreačních podmínkách. Pokud hodláte trávit léto v lůně přírody, nemohou ve vaší výbavě chybět. Seznamte se s naším sortimentem a vyberte si svůj model koupacích kraťasů!

Filtrování
Producer
Pohlaví
Rozměr
Price ranges
Model
1
z
7

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel