Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Pánské Sportovní Boty

255 výrobků

Vrchol obliby pánských sportovních bot připadal na osmdesátá léta, což se pojí s rozkvětem punkové subkultury. V současnosti si je obouvají pánové bez ohledu na věk, profesi a preferovaný styl. Nakonec mohou bleskově proměnit každý outfit v lehký, ležérní model. Pohodlné a z hlediska střihů různorodé sportovní boty nikdy nevyjdou z módy a skvěle se cítí v doprovodu sportovní mikiny a elegantní pánské košile.


Pánské sportovní boty – styl prověřený časem


Sportovní boty jsou typ obuvi, kterou lze nosit každý den k stylu různého druhu. Do školy, na večírek, do práce, v závislosti na tom, jaké jiné prvky šatníku si k nim vyberete, získáte buď sportovní nebo spíše lifestylový efekt. Pánské tenisky se líbí především mužům oceňujícím aktivní způsob života a potřebujícím boty, které je nebudou omezovat v pohybu, a zároveň jim zajistí módní look. V SneakerStudio nabízíme modely v různých barvách a střizích, abychom se trefili do vkusu každého sneakerheada. Výrobci top sportovních značek moc dobře vědí, že současným mužům záleží na kombinaci pohodlí s perfektním designem, proto je toto pravidlo doprovází při navrhování bot. Dokonce i na světových molech si modelové ke svým kreacím obouvají sportovní boty a určují tak trendy v módě.


Pánské sportovní boty pro různé příležitosti


Současná nabídka vysokých pánských sportovních bot je natolik univerzální, že si je můžeme vzít bez problému jako do hospody s přáteli, tak do práce, pokud v kanceláři neplatí styl casual nebo smart casual. Bílé modely tenisek vypadají nejlépe za slunných, teplých jarních nebo letních dnů a přejí každodenním, pohodlným outfitům. Tmavé vám naopak úspěšně poslouží jako doplněk trochu reprezentativnějších outfitů, i když samozřejmě nic nestojí v cestě tomu, abyste si je obuli také k volným teplákům.


Pánské tenisky: odkud se bere jejich obliba?Pánské sportovní boty už dnes nejsou ten samý druh bot, jakým byly na začátku své existence nebo dokonce ještě před několika desítkami let. Zpočátku sloužily především sportovním cílům. V současnosti bychom si je už těžko představili na hřišti NBA, že? Později se oblíbené pánské tenisky dostaly do ulic a staly se poznávacím znamením rebelů a fanoušků rockových tónů. Odtud pocházejí asociace s konkrétními subkulturami. Rády se k nim uchylovaly také tehdejší celebrity. Jak je tomu v současnosti?


Pánská sportovní obuv je univerzální, skvěle ji lze kombinovat s formální a streetwearovou módou. Těžko jednoznačně definovat jejich charakter. Bereme si je jak na procházku po městě, tak k modelu ve stylu smart casual. Nejenom to! Najdou se i tací, kteří prolomí eleganci sportovního saka rebelským charakterem pánských sportovních bot, ale i tací, kteří nimi naruší formálnost obleku. Nevěříte? Podívejte se, jak se nesou největší hvězdy hudební nebo filmové scény!


Legendární obuv


Asi žádný jiný druh bot se do lidského podvědomí nezapsal tak nesmazatelně jako tenisky. Stojí za tím především dvě obuvnické značky: ConverseVans. Ta první zodpovídá za tvar tenisek, který se od začátku jejich existence vlastně nezměnil. Druhá naopak proslavila obuv tohoto typu mezi nejmladšími, když jim připsala celý komplex hodnot, s nimiž se chce identifikovat každý dospívající. Boty obou těchto výrobců samozřejmě najdete v naše e-shopu.


Pokud vám záleží na páru univerzálních bot, které se budou hodit absolutně ke všemu a podtrhnou individuální styl jejich majitele, seznamte se s nabídkou pánských sportovních bot v SneakerStudio a podívejte se, jaké top značky jsme si pro vás připravili!

Filtrování
Producer
Pohlaví
Rozměr
Price ranges
Model
1
z
7

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel