adidas Originals

Počet nalezených výrobků: 449

V našem e-shopu najdeš nejnovější modely pánské obuvi adidas. Tuto značku není třeba představovat. Značka adidas vznikla v Německu, za poslední století bere svět módy útokem a nyní určuje nejžhavější trendy. Pánské tenisky adidas jsou zárukou pohodlí a stylového vzhledu. Obuv značky adidas je skvělou volbou pro jakýkoli druh tréninku i pro oživení tvého všedního stylu.

 

Pánská obuv adidas – životní styl

 

Ať už se chystáš na trénink nebo chceš jen oživit svůj každodenní vzhled, sáhni po pánské obuvi adidas. Muži často sahají po praktických modelech ve všestranných černých či bílých odstínech, rádi ale také experimentují s pánskými červenými botami adidas. O svůj vzhled dbají stejně jako ženy.

 

Mezi našimi populárními modely pro muže najdeš jak nízké tenisky, tak i vyšší kotníkové boty adidas. V dnešní době můžeš v teniskách vidět více lidí ve městě (kde dotváří poutavý městský styl) než na basketbalovém hřišti. Pánské vyšší kotníkové boty adidas jsou pouze jedním z mnoha druhů modelů, které může tato ikonická značka nabídnout. Mezi jedny z nejoblíbenějších se řadí klasické modely adidas Superstar a adidas Stan Smith.

 

Pánské tenisky adidas – sportování v roce 2020

 

Ve sportovní výbavě nemůže pánská obuv adidas chybět. Muži po teniskách adidas sahají, když vyráží proběhnout se ven, zahrát si basketbal nebo si zacvičit v posilovně. Boty adidas jsou zárukou pohodlí a umožňují tvým chodidlům snadno dýchat. Díky použití vysoce kvalitních materiálů v nich bude tvůj došlap stabilnější a jejich podešev ti poskytne vynikající odpružení.

 

V našem e-shopu najdeš nejnovější nabídku značky adidas z roku 2019 i nejlepší sportovní modely, jako je Nite Jogger. Značka adidas dokonale kombinuje styl a pohodlí, o které se starají vysoce kvalitní materiály a pečlivost při výrobě.

 

Nabízíme také: obuv adidas | dámskou obuv adidas | obuv adidas Superstar | adidas ZX FLUX | adidas NMD | adidas Gazelle

Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti SneakerStudio používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. SneakerStudio může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
Přijímám
pixel