adidas Performance

Počet nalezených výrobků: 39

Řada adidas Performance představuje jedinečnou kolekci věnovanou nadějným sportovcům a nadšencům aktivního životního stylu. Chceš mít pevný krok – bez ohledu na disciplínu, které se věnuješ? Pak vol pár z kolekce Performance. V nabídce obchodu SneakerStudio najdeš tenisky z vysoce kvalitních inovativních materiálů, které tě ohromí svým jedinečným designem. Na obuvi adidas Performance najdeš barevné reflexní prvky. Pokud naopak dáváš přednost spíše klasickému vzhledu, nemáš se čeho bát, i takový pár u nás objevíš. Některé z modelů dostupných na webových stránkách SneakerStudio jsou vybavené granulovanou pěnou boost. Ta při každém došlapu vrací energii zpět chodidlům, čímž vylepšuje tvůj výkon!

 


Podnikatelský záměr se 100% úspěchem – krátká historie značky adidas


Značka adidas byla vytvořena v roce 1949. Založil ji německý podnikatel Adolf Dassler. Už od úplného počátku bylo jeho cílem udělat na trhu převrat. A to se mu povedlo – obuv adidas kompletně změnila pravidla hry. Byla vyráběna z odolných materiálů, které chránily chodidla před možnými zraněními. Z tenisek se stal produkt, který si zamilovali profesionální i nadějní sportovci. Boty nosily (a stále nosí) i ty největší hvězdy. Značka adidas je založená na neustálém vývoji, nadšení a dokonalosti, díky kterým se stala jednou z nejrozpoznatelnějších společností na světě. Aby dosáhli těch nejlepších bot, oblečení a doplňků, mají jejich inovativní produkty jedinečný design a jsou vyráběny z látek, které jsou neustále vylepšovány.


Splň všechny své cíle v obuvi adidas Performance – dostupné v obchodě SneakerStudio


Každý sportovec potřebuje pro růst a úspěch to pravé vybavení. Tenisky adidas Performance – dokonalé boty, které udrží krok s tvými zálibami. Prohlédni si nabídku obchodu SneakerStudio a vyber si pár, který bude na míru tvým vlastním potřebám. Pokud sháníš outfit na cvičení, nenech si ujít sekci adidas Performance, kde najdeš sportovní oblečení.

Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti SneakerStudio používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. SneakerStudio může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
Přijímám
pixel