Stance

Počet nalezených výrobků: 194

Pokud jsou pro vás ponožky něčím více než jen prozaickou součástí šatníku, rozhodně se podívejte na nabídku americké značky Stance. O její oblibě podepřené nejvyšší kvalitou nejlépe vypovídá spolupráce např. se studiem Disney a s lidmi ze světa popkultury a sportu, např. Rihannou a Allenem Iversonem. Přesvědčte se, jaké ponožky Stance na vás čekají v našem eshopu!


Ponožky nemusí být nudné!


Návrhy značky Stance dokazují, že se z každé součásti šatníku dá udělat malé umělecké dílo a že si s módou můžeme hrát! Vášeň k navrhování a nevšední styl jsou dokonale patrné na modelech dostupných v obchodě SneakerStudio. Ukažte, že máte trošičku odstup k sobě i světu a oblékněte si některý z výrobků tohoto brandu!


A výběr je opravdu obrovský: co byste řekli na ponožky se žertovným obrázkem jednorožce na duze? Nebo možná s motivem známým z desky Pink Floyd? Ponožky inspirované popkulturou, hudbou a kultovními filmy leží na dosah ruky! Ponožky jsme si dávno přestali spojovat s nudným dárkem pod stromeček nebo k narozeninám. Nakonec, současné trendy této součásti šatníku umožnily osvobodit se od křivdícího stereotypu, což nejlépe dokazuje u nás dostupný sortiment.


Stance – pro každého něco jiného


Po epoše kotníkových ponožek nastal trend zakrýván lýtek, a to znamená velký návrat ponožek na výsluní. Vícebarevné nebo jednolité se vzorkem nosí všichni, bez ohledu na věk, pohlaví a zastávané postavení. V pánské módě je dokonce oblíbené braní si nevšedních ponožek k formálnímu oblečení. Takovýto drobný akcent stylingu může zcela proměnit jeho tvář a zároveň pomoci projevit vlastní osobnost.


Při pohledu na ponožky nabízené Stance je na první pohled vidět jejich obří různorodost a specifický styl. Každý fashionista, který si váží sám sebe, byl měl mít ve svém šatníku alespoň jeden pár ponožek této značky. Z množství dostupných vzorů se vám zatočí hlava. Vybere si tu každý – jak dámy oceňující barevné vzory, tak pánové hledající kapičku šílenství pro své outfity. S módou si lze (a měli bychom si) hrát, a ke svému stylu přistupovat s odstupem, abychom se cítili opravdu cool a dravě!


Ponožky Stance v SneakerStudio


Seznamte se s nabídkou americké značky dostupnou v našem eshopu a přesvědčte se, že každá ponožka Stance má svůj vlastní, jedinečný charakter. Přiznejte se, který vzor se vám líbí nejvíce?

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel