Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

'47

124 výrobků

Brand '47 je oděvní značka, za jejíž úspěch zodpovídají dva bratři dvojčata, imigranti ze slunné Itálie. Číslo 47 v názvu není vůbec náhodné – právě během roku 1947 Italové založili svou firmu, která se zpočátku jmenovala „Twins Enterprise”. Společnost v průběhu dalších let postupně dobyla trh s pokrývkami hlavy a stala se z ní světově známá značka. V samotných Spojených státech brand '47 dodává výrobky nejslavnější baseballistům, basketbalistům a fotbalistům, a také více než 900 univerzitám na území USA. Firma také obléká národní hokejové nebo lakrosové týmy.


Dva imigranti a rodinný byznys


Arthur a Henry D’Angelo se přesunuli do Spojených států v roce 1938, kdy oběma bylo 12 let. Pouštěli se do různých prací, ale jejich nárazová zaměstnání souvisela s prodejem sportovních gadgetů. Americká tradice oslav velkých sportovních událostí se spoustou maskotů, čepic a vlaječek s logy oblíbeného týmu mladé Italy fascinovala. Zkušenosti z raných let získané v ulicích Bostonu se v zúročily v budoucnosti. V 70. letech se k brandu '47 přidal Arthurův nejstarší syn, a v jeho stopách se vydali v dalších letech tři mladší bratři.


Od pouličního prodeje po světový byznys


Od poloviny 60. let se bratři věnovali prodeji licenčních výrobků týmu Boston Red Sox. Firma rok za rokem získávala čím dál více licencí na výrobu oblečení pro sportovce, zároveň zvyšovala počet obchodů, v nichž si bylo možné koupit její výrobky. Dnes je známá po celém světě a kultovní kšiltovky nosí nejen sportovci, ale i celebrity.


'47 - brand známý po celém světě


Těžko bychom si dokázali představit současné velké město, v jehož ulicích by se neobjevovaly tyto charakteristické kšiltovky. Dnes už totiž nejde jen o gadgety určené výhradně pro fanoušky jednotlivých sportovních týmů. Jedná se o neodmyslitelné doplňky každého módního streetwearového outfitu. Proto v nabídce eshopu najdete kultovní čepice s logy Boston Red Sox, New York Yankees nebo Los Angeles Dodgers. Dostupné jsou v různých velikostech – mimo jiné M, L, XL – takže bez problému naleznete svůj ideální model!


V naší nabídce najdete také: Pánské čepice '47Dámské čepice '47Kšiltovky

Filtrování
Pohlaví
Rozměr
Price ranges
Model
1
z
4

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel