Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Asics

60 výrobků

Boty Asics jsou dokonalou volbou pro každého, kdo chce vést aktivní život. Tenisky této značky jsou často první volbou pro sportovce – jak ty profesionální, tak amatéry. Těžko se tomu divit – obuv tohoto japonského výrobce se vyznačuje dokonalými parametry. Moderní technologie zvyšují úroveň pohodlí během běhu a zajišťují chodidlům hygienu a bezpečí během pohybu. Zároveň boty skvěle vypadají, díky čemuž jsou také jednoduše voleny jako doplněk ke každodenním outfitům. V obchodě SneakerStudio najdete rozličné modely bot Asics Gel.


Boty Asics Gel na volejbal a běh


Díky použití inovativních technologií si boty Asics skvěle vedou během sportování. Jedněmi z nejčastěji volených modelů jsou Asics na volejbal a běh. To vše díky tomu, že v nich využit systém tlumení GEL. Podrážka předává energii při každém kroku a chrání uživatele před nebezpečnými zhmožděními nebo zraněními. Při všech těchto přednostech zůstávají Asics GEL opravdu lehké. To je nesmírně podstatné na každé joggingové trase. Ne náhodou provází japonskou značku motto „ve zdravém těle zdravý duch“. V botách tohoto výrobce se lze skutečně bezpečně a pohodlně věnovat oblíbeným sportovním disciplínám.


Tenisky Asics - atraktivní design


Doby, kdy bylo možné v klidu běhat po městě bez obav z toho, že jsme pozorováni a hodnoceni, dávno pominuly (a možná nikdy neexistovaly). V současnosti je těžké věnovat se joggingu ve starém tričku a obnošených teniskách. Zde jde nejen o sportovní a zdravotní aspekt. Počítá se také manifestace vlastního životního stylu a chápání běhání jako příležitosti k sebeprezentaci. Oblečení tedy musí vypadat profesionálně a obuv se k němu musí hodit. V našem obchodě nabízené asicsy tyto podmínky bez problému splňují. Dostupné jsou dámské boty Asics v různých barevných variantách přitahující pohledy atraktivními detaily. V nabídce máme i něco pro pány. Pánské boty Asics splňují očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků a v jakémkoliv šatníku se určitě hodí minimálně jeden pár takovéto profesionální obuvi s perfektním vzhledem.

Filtrování
Pohlaví
Rozměr
Price ranges
Model
1
z
2

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel