Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Caterpillar

18 výrobků

Hledáte pohodlné a atraktivní zimní boty? Obuv Caterpillar najdete v SneakerStudio. Jde o spojení efektního stylu s bezchybnou kvalitou provedení. Výsledkem jsou výrobky, které se osvědčí nejen v zimě, ale i během horských túr v náročných podmínkách. Výrobky CAT se vyznačují mimořádnou spolehlivostí, jak se na firmu věnující se především... těžební a stavební technice sluší.


Caterpillar – obor zavazuje


Caterpillar je firma, která se věnuje výrobě důlních a stavebních strojů. Rovněž disponuje vlastní kolekcí obuvi a oblečení, která si vede skvěle v náročných venkovních podmínkách. Boty Caterpillar vznikají s ohledem na pohodlnou a bezpečnou práci, proto se vyznačují celou řadou příznivých užitných vlastností. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a s péčí o ty nejmenší detaily. Díky tomu skvěle zvládají náročný podklad a náročné atmosférické podmínky. Jejich podrážky zaručují dokonalou přilnavost a protiskluzové vlastnosti. Svršky se pak vyznačují voděodolností a spolehlivou konstrukcí. Dobře stabilizují kotník, čímž zabraňují případným zraněním a zhmožděním.


Obuv Caterpillar – nejen funkčnost


I když je největší předností bot Caterpillar odolnost a funkčnost, jejich návrháři nezapomněli ani na design. Obuv americké značky vzniká v souladu s platnými trendy. Ve výsledku se na trh dostávají výrobky, které v dokonalé míře spojují svět módy s užitnými hodnotami. Kromě klasických zimních bot pro muže a ženy v sortimentu SneakerStudio najdete také pánské tenisky CAT s nízkým svrškem a praktickou, atraktivně zdůrazněnou podrážkou. Jde o modely, které si povedou na výbornou nejen během fyzických aktivit různého druhu, ale také jednoduše během každodenního používání. Díky univerzálnímu, i když nevšednímu designu vypadají skvěle ve spojení s ležérními outfity jak pro dámy, tak pro pány.


Caterpillar: boty pro zvláštní úkoly


I když ve vašem šatníku dominuje oblečení a obuv pro každodenní nošení, neměly by v něm chybět ani výrobky, které vám zajistí pohodlí za náročnějších podmínek. Proto se vyplatí pořídit si zboží s logem CAT. Jeho kvalita mluví sama za sebe.


Boty Caterpillar, střižené pro potřeby těch nejnáročnějších, jsou dokonalou volbou pro aktivní lidi, kteří nechtějí, aby styl zaostával za funkčností. Seznamte se s naší nabídkou zahrnující pánské boty Caterpillarboty Caterpillar pro ženy, které splní všechna vaše očekávání!

Filtrování
Pohlaví
Rozměr
Price ranges
Model

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel