Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Converse

296 výrobků

Těžko bychom našli druhou značku tak silně zakořeněnou v popkultuře, jako je Converse. Kotníkové boty tohoto výrobce dobyly (a stále dobývají!) basketbalová hřiště, rocková pódia a natáčení největších hollywoodských filmových hitů. Tato obuv identifikovala lidi přináležící k různým subkulturám a umožnila jim zdůraznit jejich rebelský charakter. Dnes lákají vším tím, co je s nimi neoddělitelně spojeno – vlastní historií. Obouvají si je jak mladí, tak starší, kteří oceňují originální styl. Právě proto najde v bohaté nabídce SneakerStudio každý pár obuvi značky Converse dokonale vyhovující jeho individuálnímu vkusu a potřebám.


Kotníkové boty Converse – různorodý sortiment v obchodě SneakerStudio


Nezávisle na tom, jestli vás zajímají vysoké boty Converse nebo klasické kotníkové boty, v bohatém sortimentu našeho obchodu naleznete pro vás dokonalý pár. Nabízíme vám kotníkové boty vyrobené z různých materiálů. Můžete si tedy opatřit kožené Converse nebo modely z džínoviny případně semiše. Velkou různorodost značka nabízí také z hlediska vzorů. Pokud vás zajímají univerzální řešení, sáhněte po jednobarevném basic modelu. Pokud byste si rádi trochu zaexperimentovali, můžete vsadit na kotníkové boty ozdobené něčím více, než jen kultovní hvězdičkou. Nejbohatší výběr Converse nabízí v oblasti barevné palety – kotníkové boty mají doslova všechny barvy duhy.


Nejoblíbenější modely bot Converse


I když si Converse spojujeme především s legendárními kotníkovými botami, má toho ve své nabídce mnohem více. Najdete tu také vysoké, zateplené boty na zimu a nízké kožené tenisky. Největšímu zájmu se neměnně těší boty z kolekce Converse All Star (obzvláště legendární Chuck Taylor All Star) a Converse One Star. I když jejich příběh začal v basketbalových arénách, velmi rychle se uplatnily i v pouliční módě. Jejich hlavní hodnotou je univerzálnost, díky níž se skvěle hodí k různému druhu každodenních outfitů. Kromě kotníkových bot ležérní kreace doplňují mimo jiné tenisky Converse Fastbreak Hi Snake. Bohatý sortiment Converse bot každému umožňuje vybrat si model perfektně sedící k jeho individuálním stylu.


Converse – nejen boty


V sortimentu SneakerStudio není dostupná jen obuv značky Converse. Najdete tu také jiné výrobky, jako je oblečení a praktické doplňky. Pokud hledáte módní trička, čepice nebo batohy, jste na správném místě! Absolutní must-have ve skříni každého sneakerheada je mikina Converse. A i ta na vás čeká v nabídce našeho obchodu!


Podmaňte si město s Converse!


Když v roce 1908 Marquis Mills Converse otevíral svou továrnu, nemohl vědět, že jeho kotníkové boty jednou dobudou celý svět a stane se z nich ikona. Nejenom to! Boty této značky přečkaly celou tuto dobu v téměř nezměněné formě. Proto také nelze o modelu Chuck Taylor All Star mluvit jinak, než jako o živé legendě. A vy už máte svůj pár? Pokud ne, vybízíme k nákupu!

Filtrování
Pohlaví
Rozměr
Price ranges
Model
Druh
Druh mikiny
1
z
8

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel