Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Diadora

40 výrobků

Existuje vůbec něco, co by nás o sportovní obuvi dané značky přesvědčilo více než skutečnost, že vyrábí vybavení určené pro světová hřiště? Možná to, že pochází z Itálie. Právě tak je tomu v případě firmy Diadora. Boty a oblečení tohoto výrobce jsou určeny pro profesionální fotbalisty, tenisty a také... sportovní rozhodčí. Italská kvalita těchto výrobků mluví sama za sebe. Mají výdrž a jsou odolné proti intenzivnímu používání. Proto se skvěle osvědčí jak ve sportovních arénách, tak během každodenního používání.


O začátcích značky...


Všechny začalo v roce 1948, kdy Marcello Danieli založil firmu vyrábějící obuv určenou pro horolezectví. Název společnosti mu navrhl přítel. Odkazuje na slova, jimiž Byzantinci pojmenovali město Zadar ležící v Dalmácii. Zpočátku to bylo „De Iadera“, tedy jednoduše „Ze Zadaru“, ale chybně přeložený a deformovaný název se záhy stal Diadorou.


V 70. letech se značka objevila ve fotbale. V pozdních 80. letech se její tváří stal útočník AC Milán Marco van Basten. Na trh se dostala jeho vlastní řada kopaček - San Siro Van Basten. Od té doby začala Diadora spolupracovat s mnoha italskými sportovci světového formátu.


Současné továrny společnosti se nacházejí na území Itálie, USA, Brazílie, Hong Kongu, Austrálie a Bangladéše.


Tenisky Diadora pro profesionály


Se všemi inovativními řešeními, které v nich byly použity, slouží boty Diadora profesionálním fotbalistům nebo tenistům. Jsou to ovšem výrobky dostupné i pro amatéry. Každý, kdo žije aktivně, docení pohodlí zajišťované teniskami Diadora. Obzvláštní pozornost si zaslouží systém tlumení umožňující pohodlné uražení všech kilometrů joggingových tras. Obuv je určena k pohybu jak v terénu, tak po asfaltu, což z ní činí univerzální běžecké vybavení. Svršek stabilizuje chodidlo a chrání ho před nebezpečnými zraněními.


Boty Diadora v eshopu SneakerStudio


V našem obchodě dostupné boty Diadora jsou určeny pro každodenní nošení. Jejich obrovské plus představuje retro-runningový styl. Díky tomu nejen nabízejí maximální pohodlí, ale také vypadají skvěle. Spojují v sobě celou paletu barev, aniž by zároveň ztrácely cokoliv ze svého klasického stylu. Od výrobků konkurence tenisky Diadory ale odlišuje především italská kvalita. Proto také mohou být dobrou investicí. Jako sportovní obuv musí zvládat i ty nejtěžší podmínky, takže mohou v dokonalém stavu přežít několik sezón. Boty italského výrobce jsou volbou pro ty, kdo oceňují vysokou kvalitu, a právě za ni – a nejen za značku – chtějí zaplatit. Jedná se o skvělou alternativu k mainstreamovému zboží konkurence.


Diadora - trička, bundy a mikiny


V nabídce našeho eshopu se ocitly nejen tenisky tohoto výjimečného výrobce. Čeká tu na vás také jeho oblečení. Jedná se o výrobky vyznačující se atraktivním designem, který se skvěle uplatní v pouličním stylu. Trička a hoodies Diadory můžete zařadit do každodenních outfitů, když atraktivně zkombinujete jejich sportovního ducha s ležérními akcenty streetwearu. Potřebujete ještě další pobídku pro oblečení značky Diadora? Mohly by vás přesvědčit bundy! Jde mimo jiné o módní bomberky čerpající z vojenských motivů, které kombinují s kalifornskou módou. Pokud chcete chodit oblečení pohodlně a na úrovni, zvolte oblečení italské značky!

Filtrování
Pohlaví
Rozměr
Price ranges
Model
Druh
Druh mikiny

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel