Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Feelings

5 výrobků

Streetwear v posledních letech získal obří popularitu. Z ulic se přesunul přímo na mola na módních přehlídkách a do výkladních skříní exkluzivních butiků. Stále ovšem vzniká spousta nových značek, které si získávají srdce milovníků pouličního stylu. Jednou z nich je polský brand feelings tvořící oblečení, které spojuje multibarevnost, minimalismus a autorské střihy. Poznávacím znamením značky jsou originální vzory zhotovené metodou výšivky. Seznamte se s jejich nabídkou!


feelings - nejvyšší kvalita není v tomto případě jen prázdný slogan


feelings je značka mající široký okruh milovníků, vytvářející oblečení a doplňky. Všechny výrobky se vyznačují unikátními návrhy, díky nimž si je v žádném případě nemůžeme splést s oblečením jakéhokoliv jiného výrobce. Především jde o oslavu barev a vzorů, které nelze přehlédnout. Přidejme k tomu výjimečný uživatelský komfort a recept na obsah vašeho šatníku je hotový.


Jak známo, vzhled není všechno. Tím, čím se kromě zmíněného designu oblečení feelings odlišuje, je výroba v Polsku. Všechno oblečení prodávané pod logem značky vzniká výhradně v polských šicích dílnách. Můžete si tak být jistí, že je vytvářeno za důstojných podmínek a má hodnotu své ceny.


Oblečení se šije ze 100% bavlny s gramáží 320 g/m2 nebo 280 g/m2. To je zárukou odolnosti, a tedy i toho, že s vámi hadříky zůstanou déle. I když určitě budete chtít rychle doplnit kolekci a sáhnete po nových položkách od značky feelings!


feelings - jaké možnosti najdete v nabídce SneakerStudio?


Pohodlná trička a mikiny s kapucí – kdo by je neměl ve skříni? Kdo je nerad nosí? Tím, co na nich oceňujeme nejvíce, je samozřejmě pohodlí. Víme ovšem, že v odívání se nejde jen o něj. Oblečení je přece také možností, jak vyjádřit sami sebe a svůj styl. Tyto dvě možnosti v sobě spojuje oblečení polské značky feelings, tedy originální mikiny a trička, jejichž design se zalíbí všem, kdo ocení vzrušující barevné kombinace v minimalistickém vydání. Právě proto nemohly chybět v nabídce SneakerStudio.


Najdete tu trička a mikiny, které se hodí do každodenních streetwearových outfitů. Probírejte se střihy a barvami tak, abyste našli svůj dokonalý model. Ujišťujeme, že všechny zdůrazní vaší nevšední osobnost a vyjádří lásku k pouličnímu stylu - v tom nejlepším provedení. Podrobné informace o každém z výrobků najdete v jeho popisu. Přejeme vydařené nákupy!

Filtrování
Rozměr
Price ranges
Druh
Druh mikiny

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel