Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

HOKA ONE ONE

40 výrobků

Jogging je vaše vášeň. Ročně se účastníte dokonce několika maratonů. Nebo možná* s běháním teprve začínáte? Obuv Hoka One One se hodí v obou těchto případech! Jde o tak zvané minimalistické boty na běhání, které zajišťují dokonalé tlumení a pružnost pohybů. Je tomu tak díky unikátní geometrii podrážky, která se zase vyznačuje větším objem a reflexní pěnou, a také nižší hustotou než v případě standardní běžecké obuvi. Seznamte se s nabídkou tohoto výrobce v obchodě SneakerStudio! Zahrnuje jak dámské, tak pánské modely v různých variantách a barvách.


Hoka One One – váš spolehlivý partner na tréninku i během každého dne


Značka Hoka One One vznikla v roce 2009 ve Francii. Založili ji dva bývalí zaměstnanci firmy Salomon vyrábějící oblečení, obuv a další běžecké vybavení. Pánové využili své vědomosti, aby vytvořili boty na běhání, které se dodnes těší uznání běžců po celém světě. Experti shodně tvrdí, že Hoka One One rozpoutaly revoluci na trhu se sportovní obuvi. To vše díky poměru lehkosti boty k tloušťce její podrážky a tlumícího polštářku.


Zajímavé je, že byly, jak sami autoři bot přiznávají, inspirované horskými koly. Proč? Protože tato kola se pohybují ve velmi náročném terénu, ovšem bez problému minimalizují otřesy. Přesně tak, jako popisovaný druh běžecké obuvi, která minimalizuje napětí svalů během námahy a pomáhá zmírňovat následky jejich únavy.


Tím ovšem zajímavosti spojené s těmito botami nekončí. Přišel čas říct si několik slov o samotném, dosti záhadném názvu firmy. Ukazuje se, že pochází z jazyka maori používaného domorodým obyvatelstvem Nového Zélandu. „Onay“ „Onay“ v něm znamená „Přišel čas letět“. To o botách značky Hoka mnohé vypovídá, že?


Jsou tyto boty na běhání pro mě?


Autoři Hoka One One přiznávají, že vytvořili firmu, když se nechali inspirovat horskými stezkami a chtěli vytvořit obuv, která zvýší výdrž běžců během závodů. Chtěli toho dosáhnout tak, že navrhnou boty, které umožní rychlejší sbíhání z hor. Dosáhli ovšem mnohem komplexnějšího efektu, když vytvořili boty, které se skvěle hodí na jakékoliv trase – městské, hornaté, rovinaté...


Snadno dospějeme k závěru, že Hoka One One jsou boty pro všechny běžce. Stanou se spolehlivou oporou na jakémkoliv druhu podkladu a přizpůsobí se každému druhu chodidla.


Bez významu nezůstává ani jejich vzrušující design. O jaké barvě a vzoru sníte? Ujišťujeme, že se nimi můžete probírat!


Shrnuto – co je charakteristické pro běžeckou obuv Hoka One One?


Především:


  • Technologie cushioned midsole, která zajišťuje výjimečný komfort a stabilitu.

  • Technologie Meta-Rocker, tedy unikátní geometrie podrážky společně s konstrukcí navijáků, podporující přirozený krok běžce.

Technologie Active Foot Frame, tedy konstrukce podrážky spočívající ve zvýšení okrajů kolem chodidla. Právě ony poskytují pocit, že jsme s obuví srostlí, a boty tohoto výrobce jsou díky nim ideální pro všechny běžce.

Filtrování
Pohlaví
Rozměr
Model

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel