Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Karl Lagerfeld

56 výrobků

Karl Lagerfeld – boty a oblečení


Karl Lagerfeld vytvořil spoustu projektů různého druhu – mimo jiné zaštítěných značkami Fendi, Chanel i pod vlastním jménem. Vstupoval do různých kooperací, dokonce i se značkami, které nelze řadit k high-fashion. Dobrý příklad představuje spolupráce německého císaře módy s firmou Puma. V našem e-shopu SneakerStudio.cz najdete mimo jiné oděvy pocházející z tohoto spojenectví. Podívejte se, co ještě jsme si pro vás připravili!


Císař módy bez diplomu – krátký životní příběh Karla Lagerfelda


Karl se narodil 10. září 1933 v Hamburku. Jmenoval se Karl Otto Lagerfeldt, ale po zahájení kariéry v módním odvětví vypustil písmeno „t“ zakončující jeho příjmení. Jako malý chlapec se nikdy neodloučil od svého skicáře – neustále něco kreslil, nezávisle na denní době. Jako dospívající se přestěhoval do francouzské metropole, aby studoval na škole Lycée Montaigne – prestižní instituci odpovídající střední škole. Karl ovšem nikdy nezískal vyšší vzdělání ani v oblasti módy, ani krejčovské přípravy. Za jeho úspěchem stála improvizace, vizionářství a vášeň k vytváření trendů. Díky nim získal posty v největších módních domech, mimo jiné u Fendi nebo Balmain. Největší proslulost mimo módní prostředí mu přinesla práce pro Chanel. Zajímavost: návrhář měl kočku, ze které se rychle stala skutečná celebrita vydělávající nebetyčné finanční částky.


Karl Lagerfeld – oblečení a obuv v SneakerStudio


V nabídce našeho e-shopu se ocitly četné výrobky značky Karl Lagerfeld zahrnující jak oblečení, tak obuv. Pokud hledáte oděvy nejvyšší úrovně, jste na správném místě!


Vaší pozornosti doporučujeme boty Karl Lagerfeld, které okouzlí vymazleným designem a kvalitou, jíž konkurence nesahá ani po paty. Z dostupných modelů obuvi si můžete vybrat buď minimalistické tenisky nebo kicksy ozdobené dokonce charakteristickým vyobrazením návrháře. Prostor tu našly také nevšední boty s futuristickou siluetou a skutečně vizionářským designem. Který pár si pro sebe vyberete?


Kromě bot, mezi nimiž najdete i četné modely pantoflí, naše nabídka zahrnuje takové položky, jako jsou mikina nebo tričko Karl Lagerfeld. Dobře vám poslouží také doplňky zahrnující třeba čepice a ledvinky německého návrháře.


Pokud od svého šatníku očekáváte nejvyšší možnou kvalitu a estetičnost výrazně se odlišující od konkurence, je Karl Lagerfeld značka pro vás. V této kategorii najdete jak výrobky se skutečně streetstylovým duchem, tak i čistě high-endové položky. Všechny je spojuje to, že jsou určeny pro nejnáročnější uživatele.


Projekty Karla Lagarfelda najdete na našich stránkách SneakerStudio.cz


V našem e-shopu SneakerStudio.cz objevíte práce jednoho z největších tvůrců módy – Karla Lagerfelda. Díky spolupráci se značkou Puma získalo představené oblečení streetwearowý styl. Přesvědčte se, jestli se k vám hodí – objednejte si balíček už dnes! Prohlédněte si naši kolekci Karla Lagerfelda pro muže a řadu od Karla Lagerfelda pro ženy.

Filtrování
Pohlaví
Rozměr
Price ranges
Model
Druh
Druh mikiny
1
z
2

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel