Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Levi's®

314 výrobků

To, co začalo jako vynález pro amerického dělníka, se stalo uniformou pokroku. Řeč je tu o oblečení Levi’s, považované za nejkultovnější garderobu na světě. Není na tom nic zvláštního, když značka neustále zdůrazňuje své dědictví v marketingových kampaních a v brandingu. Bohatou historii Levi’s tvoří 167 let zkušeností, inovativnost, vytrvalost a také... kapka štěstí.


Dějiny značky v kostce


Zakladatelem značky byl Loeb Strauss, který se narodil v roce 1829 v početné židovské rodině v Bavorsku. V důsledku nepříjemných událostí (mimo jiné smrt otce) musela celá rodina emigrovat do New Yorku, kde dva starší bratři (Jonas a Louis) zahájili kariéru v odvětví suchého zboží pod názvem J. Strauss Brother & Co. V roce 1850 se k rodinnému podnikání přidal dříve zmíněný Loeb. Osudy firmy tehdy byly velmi bouřlivé s ohledem na neustálou změnu umístění obchodu, i když v raných 80. letech 19. stol. byl už Strauss dobře situovaný a velice vážený byznysmen, který podporoval židovskou komunitu San Francisca.


Jedním z pro firmu přelomových okamžiků bylo navázání spolupráce s Jacobem Davisem – krejčím, který šil plátěné pracovní kombinézy zesílené na kritických místech měděnými nýty. Muž tvořil oděvy určené pro horníky a jiné manuálně pracující. Spolupráce se ukázala být plodnou a vypasované kombinézy se těšily obří oblibě. Tím to ale nekončí, protože oblečení této značky můžeme nosit dodnes.


Oblečení Levi’s po 160 letech


Smrt zakladatele, 2. světová válka, živelné pohromy, problémy s konkurencí... Osud firmu postavil před spoustu výzev, a přesto je stále považována za jednu z nejkultovnějších značek na trhu. Co stoj za úspěchem Levi’s? Vlastně nápad a odvaha. Bohatá historie a neustálé inovace brandu pomohly nejen se udržet na zemském povrchu, ale také růst. Nejlepší příklad představuje rok 2010, kdy byla vypuštěna řada dámských džínsů „Curve ID” ve třech různých střizích. Jak se ukázalo, tyto dámské modely seděly ženské postavě mnohem lépe než kalhoty jakékoliv jiné značky do té doby.


Oblečení Levi’s v SneakerStudio


V nabídce SneakerStudio nejsou dostupné jen pánské a dámské džíny, ale také spousta dalších výrobků, které představují skvělé stylové řešení pro každý den. Jako příklad můžeme určitě zmínit košile nebo čepice Levi's. Všechno toto zboží se vyznačuje vysokou kvalitou a použitím pevných materiálů. Nejen to – oblečení Levi's se proslavilo promyšleným designem shodujícím se s nejnovějšími trendy. Jde o dokonalé spojení klasiky s inovativními nápady.


V našem eshopu najdete spoustu výrobku značky Levi's, určené jak pro ženy, tak pro muže. Opatříte si tu džíny, košile, čepice, ledvinky nebo dámské plavky. Seznamte se se sortimentem SneakerStudio a vyberte si Levi's kalhoty, které vám nejvíce padnou do oka!


V naší nabídce najdete také: Pánské oděvy Levi's®Dámské oděvy Levi's®

Filtrování
Pohlaví
Rozměr
Price ranges
Model
Druh
Druh mikiny
1
z
8

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel