Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

New Balance

339 výrobků

 

New Balance je poslední velký výrobce obuvi, který stále produkuje značnou část svého sortimentu ve Spojených Státech. Mimo jiné tato skutečnost vypovídá o kvalitě výrobků značky. V naší nabídce pánských bot New Balance se ocitly různé modely v četných barevných variantách, díky čemuž si z ní vybere každý milovník tenisek. Náš sortiment zahrnuje jak sportovní obuv určenou na běhání, tak i lifestylové modely, které skvěle doplňují každodenní outfit.


New Balance – oblíbené modely


Jedním z nejoblíbenějších modelů výrobce jsou pánské New Balance 996. Spojují v sobě dědictví značky a inovativní řešení. Patří do skupiny oblíbené obuvi sneakerheadů. Jiným výrobkem, po němž rádi sáhnou vyznavači sportovní obuvi, jsou New Balance 420. Velice připomínají 996, i když se odlišují méně dynamickým tvarem. Díky tomu vypadají skvěle jako součást ležérního stylu. Pozornost si zaslouží také pánské boty New Balance 574. Ve srovnání s výše uvedenými modely se vyznačují lepším vzorkem, který zajišťuje vyšší úroveň přilnavosti. To z nich činí obuv dokonalou na dlouhé procházky a cesty. Jistý závan svěžesti představují pánské boty New Balance 247, které debutovaly teprve v roce 2017. I když celými doušky čerpají z dosavadních úspěchů, využívají i inovativní technologie a zajišťují tak uživatelům maximální pohodlí.


Pánská obuv New Balance – boty s tradicí


Během prvních desetiletí existence New Balance značka vůbec nevyráběla boty, ale výhradně vložky do bot. Jejich schéma bylo založeno na konstrukci kuřecích pařátů, které – podle pozorování zakladatele značky – zajišťovaly nelétavým ptákům dokonalou rovnováhu. Když přišel čas na první boty, vyrobilo je New Balance z klokaní kůže. Šlo o výrobek nejvyšší úrovně, určený pro profesionální hráče baseballu, vyznačující se vysokou cenou. Od té doby značka nezpomalila a dodávala na trh další hity a získávala si další a další celebrity.


Nejzajímavější je, že po mnoho desetiletí své úžasné historie se značka New Balance řídila politikou „Endorsed by Noone“, což znamenalo, že neplatila známým osobnostem za reklamu svých produktů. Měly mluvit samy za sebe. Tak tomu skutečně bylo a to k nim – paradoxně – přitahovalo mnoho slavných jmen. Dokonalým návrhům brandu podlehly takové celebrity, jako Steve Jobs, Bill Clinton nebo Tom Cruise. Sami tedy vidíte, že jde o obuv, která se zalíbí všem, nezávisle na oblasti činnosti.


New Balance – pánská obuv v SneakerStudio


Hvězdy si – podobně jako spousta jiných milovníků new balancerů – vybírají tuto značku s ohledem na užitné hodnoty jejich bot. Jedním slovem – představuje základní součást vybavení sportovních, aktivně žijících lidí. Pokud si někdy prohlédnete běžce na joggingových trasách nebo stálé obyvatele posiloven, všimnete si, kolik z nich se rozhodlo zapojit modely New Balance do svého cvičebního úboru. Není to nijak překvapivé – proslavily se přece používáním inovativních technologií ovlivňujících bezchybné tlumení a stabilizaci chodidla během pohybu.


Název New Balance není náhodný. Uživatelé si velmi cení svobody pohybu, kterou jim obuv této značky zajišťuje. Boty chodidlům zaručují optimální podmínky pro cvičení, propouštějí vzduch a odvádějí vlhkost. Jde o dokonalou volbu pro všechny, kdo rádi žijí aktivně.


Bez významu tu nezůstává ani nadčasový design pánské obuvi New Balance. Boty se vyznačují klasickou siluetou, což z nich dělá nejen módní prvek sportovních outfitů, ale také dokonale doplňují každodenní, ležérní modely. Jsou dostupné v nespočtu barevných variant, díky čemuž si ze sortimentu SneakerStudio vybere každý.


Seznamte se se sortimentem legendární americké značky a zjistěte, které modely New Balance se vám nejlépe trefí do vkusu!

Filtrování
Pohlaví
Rozměr
Price ranges
Model
Druh
Druh mikiny
1
z
9

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel