Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Puma

203 výrobků

 

Jednou ze značek těšících se v našem eshopu největší oblibě je Puma. Jde o výrobce, který dokonale rozumí městskému stylu a dodává uživatelům zboží, které na sto procent odpovídá jejich potřebám. V našem sortimentu se ocitly nejen módní boty Puma, ale také mládeží milované oblečené tohoto brandu. Jde o věci se širokým využitím, univerzální a hodící se k mnoha různým stylingům. Na jedné straně vám dámské nebo pánské boty Puma poslouží během tréninku, a na druhé je využijete, když půjdete do školy nebo do práce. Obujete si je na jogging nebo na setkání s přáteli. Způsob využití těchto výrobků závisí výhradně na vás! 


Puma, tedy sestra adidasu


I přes její šílenou oblibu ne všichni vědí, jaké byly začátky značky Puma. Ty souvisí se společností Gebrüder Dassler Schuhfabrik založenou v roce 1924 bratry Dasslerovými. Zpočátku se věnovali výrobě obuvi pro vojáky Wehrmachtu, a v roce 1936 vybavili sportovními botami reprezentaci Německa a USA na olympijské hry v Berlíně.


Po 2. světové válce se firma rozpadla. Adolf Dassler pokračoval ve své činnosti pod štítem adidas, a Rudolf Dassler v roce 1948 založil vlastní značku, kterou pojmenoval... Ruda. O pár měsíců později jí přejmenoval na dodnes aktuální Puma. Ještě v tom samém roce se na trh dostal první model kopaček této značky – ATOM.


Úspěchy Pumy ve světě sportu byly jen otázkou času. V roce 1970 byl Pelé vyhlášen nejlepším hráčem mistrovství světa ve fotbale v Mexiku. Na vítězství reprezentace Brazílie se podílel, když hrál v botách Puma King. Dalším marketingový úspěchem značky z tohoto období se stala zlatá medaile ugandského překážkáře Johna Akii-Bua na olympijských hrách v Mnichově v roce 1972. Během dalších let boty Puma získávaly slávu díky spolupráci značky s tenisty – mimo jiné s Borisem Beckerem (1985) nebo se Serenou Williamsovou (1998).


V současnosti německá značka vybavuje svými botami a oblečením mnohé sportovní kluby a reprezentace. V jejím oblečení hrají mimo jiné fotbalisté z Premier League, Bundesligy nebo Ligue 1. Více týmů mají ve svém portfoliu jen adidas a Nike. Vedle sportovní činnosti se Puma silně soustředí na navrhování streetstylového oblečení. To dokazuje třeba slavná spolupráce se zpěvačkou Rihannou, která se s v roce 2015 stala světovou ambasadorkou značky.


Puma – lifestylové oblečení a dámské tenisky


Do našeho obchodu německý výrobce dodává nejen dámské boty Puma, ale také různorodé součásti dámského šatníku. V nabídce tak najdete mimo jiné šaty Puma navržené podle nejnovějších trendů, skvěle zapadající do pouličního stylu. Pokud si ceníte pohodlí, uspokojí vás také šortky Puma – krátké a volné, dokonalé pro horké léto. Co se samotné obuvi této kultovní značky týče, vyplatí se investovat především do legendární kolekce Puma Suede. Doporučení si zaslouží všechny položky z nových řad Pumy. 


Puma - pánské boty a sportovní vybavení


Pánský sortiment výrobce tvoří ze značné míry sportovní vybavení. Bude se vám hodit během tréninků a celodenních aktivit mimo domov. K povinnému vybavení patří například trička Puma. Zajišťují stoprocentní pohodlí a skvěle vypadají v kombinaci s botami této značky. S touto soupravou slaďte také mikiny – volné, udržující si streetstylového ducha. Své sportovní vybavení pak zabalíte do spolehlivých batohů Puma. U bazénu nebo na pláži budou nenahraditelné pantofle Puma.


Puma – oblečení a boty v SneakerStudio


V sortimentu našeho eshopu najdete oblečení a četné modely bot Puma. Oděvy této značky se vyznačují módním designem skvěle zapadajícím do městského stylu, a boty zajišťují maximum pohodlí. Výrobky německého brandu nemohou chybět v šatníku žádného sneakerheada. Seznamte se s nabídkou SneakerStudio a pořiďte si módní zboží Puma!


V naší nabídce najdete také: Pánskou obuv a oblečení PumaDámskou obuv a oblečení PumaDětské boty Puma

Filtrování
Pohlaví
Rozměr
Price ranges
Model
Druh
Druh mikiny
1
z
6

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel