Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Red Wing

36 výrobků

Red Wing je americká obuvnická značka, která k výrobě svého zboží přistupuje komplexně. Má vlastní továrnu na kůže a díky vybraný komponentům se její boty vždy vyznačují nejvyšší kvalitou a dlouhou životností. Brand je velmi silně spojen se svou tradicí a korpus obuvi navazuje na první návrhy – modely, které se premiérově představily ve 20. a 70. letech. Právě tyto kultovní páry se staly základem pro tvorbu neustále nových a nových variant bot Red Wing. V SneakerStudio.cz najdete boty a doplňky pro péči o výjimečnou obuv. Podívejte se, co jsme si pro vás připravili!


Tradice především – o historii značky Red Wing


Geneze obuvnického impéria se podobná příběhu jiné, stejně známé značky, Levi's®. Značku Red Wing založil Charles Beckman – člověk s vizí, který chtěl usnadnit práci dělníkům na stavbách. Právě proto se pro ně rozhodl vyrobit výjimečně odolné a především pohodlné pracovní boty. Díky novému páru bot měl zaměstnanec plnit své povinnosti efektivněji. Beckmanovi nemůžeme upřít odvahu a představivost – na svůj revoluční nápad přišel v roce 1905, když se o pohodlí zaměstnanců a široce pojímaném BOZP na pracovišti příliš nepřemýšlelo. Na začátku šil boty pro horníky, následně pro farmáře a dřevorubce. Ve Spojených státech si jeho obuv zamilovali, což mu umožnilo rozvíjet podnikání na zahraničních trzích. Od té doby uplynula spousta času, a značka Red Wing neustále čerpá ze svých kořenů, aby prodávala boty té nejvyšší kvality. Už ne jen manuálně pracujícím, ale také zákazníkům, kteří prostě oceňují pohodlí a nadčasový styl.


Red Wing — boty nejvyšší úrovně


Obuv Red Wing se od konkurence odlišuje výjimečnou kvalitou. Modely tohoto brandu se vyrábějí z vysoce kvalitní kůže odolné proti destruktivním vnějším faktorům. Díky tomu si vedou skvěle v náročných okolních podmínkách a zůstávají odolné proti poškození. Pokud si opatříte výrobky Red Wing, získáte záruku voděodolnosti a dlouhé životnosti boty.


Ruku v ruce s těmito užitkovými hodnotami jde nadčasový design bot Red Wing. Vyznačují se klasickou siluetou, atraktivně zdůrazněnou podrážkou a elegantním svrškem. To vše z nich činí všestrannou obuv, která se skvěle hodí k ležérním outfitům. Tyto modely skvěle zvládnou náročné podmínky panující během přechodných ročních období, na jaře a na podzim.


Pečující prostředky od Red Wing


V sortimentu SneakerStudio najdete také profesionální přípravky pro péči o boty. K dispozici máte na příklad krémy na boty tvořené směsí vysoce kvalitních vosků, lanolinu a rozpouštědel. Tyto výrobky slouží k péči o povrch kůže, když zabraňují jejímu vysoušení a zvyšují úroveň voděodolnosti. Kromě toho kryjí škrábance a drápance vzniklé na materiálu. Péče o boty je proces, na němž záleží, jak dlouho vám bude obuv sloužit, proto k ní přistupujte vážně!


Nejlepší modely v SneakerStudio.cz


Hledáte obuv pro speciální účely, která s vámi udrží krok za jakékoliv situace? Prohlédněte si sortiment našeho e-shopu, ve kterém najdete nezničitelné boty Red Wing, které doplní vaše outfity. Těšíme se na vás!

Filtrování
Pohlaví
Rozměr
Price ranges
Model

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel