Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Red Wing

55 výrobků

Red Wing je americká obuvnická značka, která k výrobě svého zboží přistupuje komplexně. Má vlastní továrnu na kůže a díky vybraný komponentům se její boty vždy vyznačují nejvyšší kvalitou a dlouhou životností. Brand je velmi silně spojen se svou tradicí a korpus obuvi navazuje na první návrhy – modely, které se premiérově představily ve 20. a 70. letech. Právě tyto kultovní páry se staly základem pro tvorbu neustále nových a nových variant bot Red Wing. V SneakerStudio.cz najdete boty a doplňky pro péči o výjimečnou obuv. Podívejte se, co jsme si pro vás připravili!


Tradice především – o historii značky Red Wing


Geneze obuvnického impéria se podobná příběhu jiné, stejně známé značky, Levi's®. Značku Red Wing založil Charles Beckman – člověk s vizí, který chtěl usnadnit práci dělníkům na stavbách. Právě proto se pro ně rozhodl vyrobit výjimečně odolné a především pohodlné pracovní boty. Díky novému páru bot měl zaměstnanec plnit své povinnosti efektivněji. Beckmanovi nemůžeme upřít odvahu a představivost – na svůj revoluční nápad přišel v roce 1905, když se o pohodlí zaměstnanců a široce pojímaném BOZP na pracovišti příliš nepřemýšlelo. Na začátku šil boty pro horníky, následně pro farmáře a dřevorubce. Ve Spojených státech si jeho obuv zamilovali, což mu umožnilo rozvíjet podnikání na zahraničních trzích. Od té doby uplynula spousta času, a značka Red Wing neustále čerpá ze svých kořenů, aby prodávala boty té nejvyšší kvality. Už ne jen manuálně pracujícím, ale také zákazníkům, kteří prostě oceňují pohodlí a nadčasový styl.


Red Wing — boty nejvyšší úrovně


Obuv Red Wing se od konkurence odlišuje výjimečnou kvalitou. Modely tohoto brandu se vyrábějí z vysoce kvalitní kůže odolné proti destruktivním vnějším faktorům. Díky tomu si vedou skvěle v náročných okolních podmínkách a zůstávají odolné proti poškození. Pokud si opatříte výrobky Red Wing, získáte záruku voděodolnosti a dlouhé životnosti boty.


Ruku v ruce s těmito užitkovými hodnotami jde nadčasový design bot Red Wing. Vyznačují se klasickou siluetou, atraktivně zdůrazněnou podrážkou a elegantním svrškem. To vše z nich činí všestrannou obuv, která se skvěle hodí k ležérním outfitům. Tyto modely skvěle zvládnou náročné podmínky panující během přechodných ročních období, na jaře a na podzim.


Pečující prostředky od Red Wing


V sortimentu SneakerStudio najdete také profesionální přípravky pro péči o boty. K dispozici máte na příklad krémy na boty tvořené směsí vysoce kvalitních vosků, lanolinu a rozpouštědel. Tyto výrobky slouží k péči o povrch kůže, když zabraňují jejímu vysoušení a zvyšují úroveň voděodolnosti. Kromě toho kryjí škrábance a drápance vzniklé na materiálu. Péče o boty je proces, na němž záleží, jak dlouho vám bude obuv sloužit, proto k ní přistupujte vážně!


Nejlepší modely v SneakerStudio.cz


Hledáte obuv pro speciální účely, která s vámi udrží krok za jakékoliv situace? Prohlédněte si sortiment našeho e-shopu, ve kterém najdete nezničitelné boty Red Wing, které doplní vaše outfity. Těšíme se na vás!

Filtrování
Pohlaví
Rozměr
Price ranges
Model
1
z
2

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel