Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Stance

226 výrobků

Pokud jsou pro vás ponožky něčím více než jen prozaickou součástí šatníku, rozhodně se podívejte na nabídku americké značky Stance. O její oblibě podepřené nejvyšší kvalitou nejlépe vypovídá spolupráce např. se studiem Disney a s lidmi ze světa popkultury a sportu, např. Rihannou a Allenem Iversonem. Přesvědčte se, jaké ponožky Stance na vás čekají v našem eshopu!


Ponožky nemusí být nudné!


Návrhy značky Stance dokazují, že se z každé součásti šatníku dá udělat malé umělecké dílo a že si s módou můžeme hrát! Vášeň k navrhování a nevšední styl jsou dokonale patrné na modelech dostupných v obchodě SneakerStudio. Ukažte, že máte trošičku odstup k sobě i světu a oblékněte si některý z výrobků tohoto brandu!


A výběr je opravdu obrovský: co byste řekli na ponožky se žertovným obrázkem jednorožce na duze? Nebo možná s motivem známým z desky Pink Floyd? Ponožky inspirované popkulturou, hudbou a kultovními filmy leží na dosah ruky! Ponožky jsme si dávno přestali spojovat s nudným dárkem pod stromeček nebo k narozeninám. Nakonec, současné trendy této součásti šatníku umožnily osvobodit se od křivdícího stereotypu, což nejlépe dokazuje u nás dostupný sortiment.


Stance – pro každého něco jiného


Po epoše kotníkových ponožek nastal trend zakrýván lýtek, a to znamená velký návrat ponožek na výsluní. Vícebarevné nebo jednolité se vzorkem nosí všichni, bez ohledu na věk, pohlaví a zastávané postavení. V pánské módě je dokonce oblíbené braní si nevšedních ponožek k formálnímu oblečení. Takovýto drobný akcent stylingu může zcela proměnit jeho tvář a zároveň pomoci projevit vlastní osobnost.


Při pohledu na ponožky nabízené Stance je na první pohled vidět jejich obří různorodost a specifický styl. Každý fashionista, který si váží sám sebe, byl měl mít ve svém šatníku alespoň jeden pár ponožek této značky. Z množství dostupných vzorů se vám zatočí hlava. Vybere si tu každý – jak dámy oceňující barevné vzory, tak pánové hledající kapičku šílenství pro své outfity. S módou si lze (a měli bychom si) hrát, a ke svému stylu přistupovat s odstupem, abychom se cítili opravdu cool a dravě!


Ponožky Stance v SneakerStudio


Seznamte se s nabídkou americké značky dostupnou v našem eshopu a přesvědčte se, že každá ponožka Stance má svůj vlastní, jedinečný charakter. Přiznejte se, který vzor se vám líbí nejvíce?

Filtrování
Pohlaví
Rozměr
Price ranges
Model
1
z
6

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel