Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Under Armour

171 výrobků

Pokud je sport odjakživa neodmyslitelnou součástí vašeho života, moc dobře si uvědomujete, jak podstatnou roli sehrává správné oblečení. Nezávisle na tom, jaké disciplíně se věnujete – volejbalu, fotbalu nebo lehké atletice. V našem eshopu SneakerStudio.cz najdete vysoce kvalitní sportovní oblečení značky Under Armour – firmy, která neustále zvyšuje svou laťku. Jejím prvořadým cílem je neustále zdokonalování – jak jejich výrobků, tak i organizace samotné.


Historie neustálého zvyšování laťky – o firmě Under Armour


Značka Under Armour byla založena Kevinem Plankem – profesionálním hráčem amerického fotbalu. Zkušenosti z hřiště mu umožnily navrhnout dokonalé tričko – vzdušné a odvádějící vlhkost. To vše proběhlo v roce 1996. Později firma Under Armour velmi rychle šířila povědomí o sobě a získávala uznání mezi profesionálními sportovci, ale i mezi amatéry. V současnosti značka disponuje vlastní výzkumnou laboratoří, v níž vědci zdokonalují projekty sportovního oblečení. Portfolio brandu se během času výrazně rozšířilo. 


Under Armour – oblečení pro ty nejaktivnější


Mezi produkty Under Armour nabízí eshop SneakerStudio mimo jiné sportovní trička a mikiny. S ohledem na jejich dokonalé užitné vlastnosti je můžete používat dokonce i během intenzivního cvičení. Na druhé straně byly navrženy tak, aby vypadaly atraktivně také s každodenním, ležérním oblečením. Chcete nosit pohodlnou módu odpovídající trendům platným v streetstylu? Oděvy americké značky skvěle naplní vaše potřeby!


Under Armour – doplňky, které ve vašem vybavení nemůžou chybět


Pokud jste člověk žijící aktivně, moc dobře víte, jak důležitou roli sehrávají doplňky různého druhu. V nabídce Under Armour najdete takové doplňky, jako jsou mimo jiné sportovní vaky a batohy. Jde o nezbytnou součást vybavení, která se vám bude hodit k zabalení oblečení a vybavení nezávisle na tom, jestli vyrážíte do posilovny, na bazén nebo na hřiště.


Under Armour – obuv střižená na míru budoucnosti


Mezi v naší nabídce dostupnými produkty mohou udělat největší dojem boty Under Armour. Proč? Protože modely tohoto brandu jsou prošpikované inovativními technologiemi, které mění podobu sportu. Moderní řešení se projevují ve vylepšeném tlumení a stabilizaci chodidla a zaručují výjimečný komfort během každé fyzické aktivity. Vyberte si model pro sebe a najděte svou velikost v SneakerStudio!


Zaujala vás značka Under Armour? Oblečení a doplňky najdete v obchodě SneakerStudio.cz


Under Armour vám zaručuje vysoce kvalitní sportovní oblečení, díky němuž budete realizovat své vášně bez jakýchkoliv překážek. V našem eshopu SneakerStudio.cz najdete kšiltovky, tašky, mikiny a boty tohoto brandu!

Filtrování
Pohlaví
Rozměr
Price ranges
Model
Druh
Druh mikiny
1
z
5

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel