Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

adidas Performance

78 výrobků

Považujete se za člověka, který žije aktivně? V takovém případě jste se ocitli ve správné kategorii! Výrobky z řady adidas Performance byly vytvořeny s ohledem na uživatele, kteří oceňují pohodlí, ale s udržením dobrého stylu. V naší nabídce najdete jak obuv, tak i oblečení z této výjimečné kolekce. Podívejte se, co jsme si pro vás připravili,a zjistěte více o adidas Performance!


adidas Performance – boty pro nejnáročnější


Obuv z této kolekce přináší absolutně nejvyšší úroveň, co se sportovních tenisek týče. Pro řadu adidas Performance kultovní modely Ultraboost jsou přímo nacpané inovativními technologiemi, které promění každý váš den. Od podrážky, přes svršek, až po detaily, okouzlují inteligentními řešeními, které mají za cíl zvýšit úroveň komfortu a bezpečnosti uživatele. Za výjimečné tlumení zodpovídá mimo jiné pěna Boost vyrobená z granulátu, tedy tisíce kapslí vracejících vám energii každého odražení od povrchu. Hygienické podmínky chodidel zaručuje dnes už kultovní svršek adidas Primeknit – zhotovený z jednovláknové příze a obklopující chodidlo skoro jako ponožka. Společně s technologií Summer.RDY zajišťují ukázkovou vzdušnost a regulaci tepla.


To je jen několik příkladů moderních řešení používaných u všech výrobků této řady. Boty adidas Performance jsou nejlepší volbou jak pro sportovce, tak i pro uživatele, kteří od své obuvi čekají jednoduše maximální pohodlí. Tyto tenisky se skvěle osvědčí během joggingu, lekcí fitness nebo cvičení v posilovně. Nezklamou vás ani v případě, že trávíte celý den mimo domov a zařizujete stovky rutinních záležitostí.


adidas Performance to nejsou jen tenisky!


Užitnými hodnotami se vyznačují nejen tenisky z řady Performance. Typické jsou i pro v této kategorii dostupné oblečení a boty jiného druhu. Jako příklad mohou posloužit zimní modely Terrex. Okouzlí mimo jiné spolehlivým, nepromokavý svrškem, který zadržuje teplo vytvářené organismem. Pokročilý systém zároveň umožňuje pokožce dýchat. Podrážka zase zaručuje fantastickou přilnavost, což má obří význam na mokrých a kluzkých površích.


Pokud postoupíme dále, vyplatí se věnovat pozornost v této kategorii dostupným zimním bundám. Skvěle uchovávají teplo, čímž chrání uživatele před chladnými poryvy větru a vlhkostí. Pokud si myslíte, že vysoká funkčnost těchto výrobků nemůže jít ruku v ruce s atraktivním designem, mýlíte se. Vyznačují se estetickými návrhy, a to vše, protože...


adidas Performance je výsledek spolupráce jediné svého druhu


Značka adidas se postarala o to, aby výrobky z této řady dobyly srdce nejen lidí sázejících na pohodlí, ale i módních znalců. Proto ke spolupráci přizvala britskou módní návrhářku – Stellu McCartney. Díky ní v roce 2004 debutující kolekce rychle získala velkou oblibu a trefila se do vkusu světově proslulých fashionistek a trendsetterek Nemuseli jsme čekat dlouho, a v performancových modelech adidas začal chodit celý svět. Pokud ještě ve svém šatníku nemáte výrobky z této řady, co nejrychleji tento nedostatek napravte!


Zboží adidas v SneakerStudio


V našem bohatém sortimentu najdete nejoblíbenější výrobky adidas, včetně tenisek z kolekce Ultraboost. Performancová řada německé značky v dokonalé míře spojuje nejvyšší komfort s nevšedním designem. Přesvědčte se sami!


V naší nabídce najdete také: Pánské boty adidas PerformanceDámské boty adidas Performance

Filtrování
Producer
Pohlaví
Rozměr
Model
1
z
2

SneakerStudio dosažení potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.

Close
pixel