ADIDAS PERFORMANCE

Počet nalezených výrobků: 154

adidas Performance je speciální řada určená sportovcům. Jejími silnými stránkami jsou pokročilé technologie a sofistikovaný styl. Produkty této řady se ideálně hodí pro ty, kteří od svého sportovního náčiní očekávají nezměrnou spolehlivost. V naší široké škále produktů řady adidas Performance si přijdou na své ženy i muži. Inovativní obuv se postará o pohodlí během tréninku i podávání výkonu. Dámská i pánská obuv adidas Performance byla vytvořena k tomu, aby byla používána při sportech, jako je běh nebo fotbal, nebo při trénincích. 

 

adidas Performance – nejlepší obuv na sport

 

Silná pozice značky motivovala německé návrháře, aby nezaháleli. Nejspíše by jim stačilo opakovaně uvádět na trh historické řady (příkladem můžou být tenisky populární mezi rappery 80. let, které jsou dnes opět na výsluní), a vydělávat tak na recyklaci starých nápadů. Namísto toho ale usilovali o něco více – což je ve světě módy trochu překvapivé – a výsledkem byl průlom. Řada adidas Performance se v regálech obchodů objevila poprvé v roce 2004 díky spolupráci s britskou módní návrhářkou Stellou McCartney. Milovníci trendů byli nadšení z kombinace sportovních bot a světa módy a řada se ujala velmi rychle. Tento nový trend se proměnil v klasiku, kterou vyznávají fanoušci sportu i nejnovějších módních trendů.

 

adidas Performance – vše, co sportovci potřebují

 

Řada adidas Performance je navržena speciálně pro sportovce. Jednotlivé produkty se od sebe liší tím, k čemu jsou určené (např. podle disciplíny), všechny jsou ale velmi odolné a funkční. Použité technologie se postarají o odpružení a stabilizaci chodidla. Příkladem bezchybného produktu z řady adidas Performance jsou tenisky adidas Ultraboost. V naší prodejně najdeš nejnovější verze těchto profesionálních bot. Jejich podrážky vrací při každém kroku energii, při došlapu noha přilne i k náročným povrchům, a vynikající textilní svršek navíc nohám umožňuje snadno dýchat.

 

 

Nabídka obchodu SneakerStudio se zaměřuje na sportovní obuv včetně produktů z řady adidas Ultraboost a vysoce kvalitních žabek. Výrobce toho ale může nabídnout mnohem více. Řada adidas Performance totiž nepředstavuje pouze obuv, ale i sportovní oblečení. Oblečení z řady Ultraboost je vysoce efektivní a odolné. Oblečení poskytuje stejně jako obuv pohodlí během tréninku tím, že odvádí pot a pomáhá tělu dýchat. Produkty řady adidas Performance jsou lehké a zároveň i odolné proti opotřebení, a to i za velmi nevlídných podmínek. Sportovní oblečení je k dispozici ve spoustě barev, poslouží ti během tréninků a při běžném nošení ti propůjčí úžasný vzhled.

 

Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti SneakerStudio používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. SneakerStudio může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
Close
pixel