Happy Socks BD05 099

Happy Socks BD05 099
Happy Socks BD05 099Happy Socks BD05 099Happy Socks BD05 099
(BD05-099)

Podobné produkty

ČernáČernáVÍCEBAREVNÝnámořnická modráVÍCEBAREVNÝZELENÝVÍCEBAREVNÝnámořnická modráVÍCEBAREVNÝVÍCEBAREVNÝŽLUTÁVÍCEBAREVNÝVÍCEBAREVNÝČernáVÍCEBAREVNÝVÍCEBAREVNÝVÍCEBAREVNÝVÍCEBAREVNÝVÍCEBAREVNÝVÍCEBAREVNÝBORDÓ  || námořnická modráČernáVÍCEBAREVNÝBORDÓ  || námořnická modráVÍCEBAREVNÝBORDÓ  || námořnická modráVÍCEBAREVNÝVÍCEBAREVNÝVÍCEBAREVNÝČernáČernáVÍCEBAREVNÝVÍCEBAREVNÝVÍCEBAREVNÝMODRÁVÍCEBAREVNÝŽLUTÁVÍCEBAREVNÝVÍCEBAREVNÝVÍCEBAREVNÝBORDÓ  || námořnická modráVÍCEBAREVNÝVÍCEBAREVNÝVÍCEBAREVNÝVÍCEBAREVNÝgrafitová barva || ŠedáVÍCEBAREVNÝVÍCEBAREVNÝVÍCEBAREVNÝMODRÁVÍCEBAREVNÝVÍCEBAREVNÝČervenéVÍCEBAREVNÝVÍCEBAREVNÝČernáŽLUTÁVÍCEBAREVNÝVÍCEBAREVNÝČernáVÍCEBAREVNÝVÍCEBAREVNÝVÍCEBAREVNÝVÍCEBAREVNÝVÍCEBAREVNÝVÍCEBAREVNÝVÍCEBAREVNÝČernáVÍCEBAREVNÝBAREVNÝ || VÍCEBAREVNÝ || Černá
164,00 Kč
/ ks
Out Of Stock
Přidej ke sledovaným
Doprava zdarma Doprava zdarma
Tento výrobek bude doručen v balení Double BoxTento výrobek bude doručen v balení Double Box
30 dní na vrácení30 dní na vrácení
CELÝ POPIS

 

Skarpetki Happy Socks BD05 099

 

Happy Socks to firma, która rozpoczęła działalność w 2008 roku. Stworzyło ją dwóch przyjaciół, którzy za cel obrali sobie dawanie szczęścia w codziennych dawkach, zaczynając od małych rzeczy, takich, jak właśnie skarpetki. Ich niecodzienny pomysł spotkał się z tak dużą aprobatą, że na przestrzeni kilku lat produkty znalazły odbiorców w ponad 70 krajach. Happy Socks dzięki szerokiej palecie wzorów i kolorów podbiły serca milionów ludzi, w tym wielu sneakerheadów, jako niebanalny dodatek do lifestylowych stylizacji.

 //yessport.slaskdatacenter.pl/aukcje/zdjecia/ROZNE/Aska/HAPPY%20SOCKS/LOGO.jpg

//yessport.slaskdatacenter.pl/aukcje/zdjecia/ROZNE/Aska/HAPPY%20SOCKS/PUDE%C5%81KA.jpg

 

Recenze uživatelů
Zeptej se na produkt:

Pokud je pro Vás výše uvedený popis výrobku nedostačující, zašlete nám prosím dotaz prostřednictvím tohoto formuláře. Budeme se snažit odpovědět co nejdříve.

E-mail:
Toto pole je povinné pro dokončení objednávky.
Otázka:
Toto pole je povinné pro dokončení objednávky.
označená pole - Toto pole je povinné pro dokončení objednávky. - jsou povinná
Doporučit tento produkt:

Pokud chceš poslat informaci o produktu svému známému, který jej dle Tvého názoru může zajímat, použij níže uvedený formulář.

Do:
Toto pole je povinné pro dokončení objednávky.
Můžeš zadat více emailů oddělených čárkami
Podpis:
Toto pole je povinné pro dokončení objednávky.
Text:
Toto pole je povinné pro dokončení objednávky.
označená pole - Toto pole je povinné pro dokončení objednávky.- jsou povinná
Výběrem možnosti "Přijímám" povolíte společnosti SneakerStudio používat cookies, pixely, tagy a podobné technologie. Tyto technologie používáme ke shromažďování informací o vašem zařízení, prohlížeči a ke sledování vaší činnosti. Tyto informace poté využíváme k marketingovým a praktickým účelům, jako je například zobrazování personalizovaných reklam nebo ke zlepšení fungování webových stránek. SneakerStudio může tyto údaje sdílet s třetími stranami – včetně reklamních partnerů na sociálních sítích, jako jsou Google, Facebook a Instagram - pro marketingové účely. Máte-li zájem o další informace na témat proč a k čemu používáme vaše osobní údaje jako je (např. Zajištění bezpečnosti, návod jak obsluhovat funkce nákupního košíku a přihlášení), tak si prosím přečtěte naše upozornění týkající se ochrany osobních údajů (viz část Informace o souborech cookie). Další informace
Přijímám
pixel